- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 912 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 912 Culés
1
Haha, a Rudiger znowu wczoraj pokazał swoje oblicze i oczywiście co? W madryckich mediach cisza. Nikt nic nie mówi.
Później ci sami będą gadać, że Laporta zrobił gest kozakiewicza, albo wyśmiał ich brudny klubik w jakiejś wypowiedzi, a ich czarnoskóry reprezentant w międzyczasie wykonuje gesty podrzynania gardła do kibiców przeciwnej drużyny nie ponosząc żadnych konsekwencji, kopie przeciwników, wykręca im sutki, inny ananas w postaci Fede Valverde napada na przeciwników na parkingu, innych bije na boisku, popycha, kopie itd
Mbappe nie ponosi konsekwencji za wejścia na złamanie nogi przeciwnikowi, wiecznie symuluje, wymusza karne. Vinicius prowokuje kibiców i przeciwników po czym płacze, że go obrażają. Carvajal pokazuje środkowy palec kibicom przeciwnej drużyny i kopie rywali oczywiście bez konsekwencji. Courtois odbija dziewczynę swojemu koledze z reprezentacji. Too much money blokuje strzały rękami, kosi przeciwników podobnie jak Camavinga i klasycznie - bez konsekwencji. Można wymieniać i wymieniać w nieskończoność.
Ale wiadomo to Barca jest ta zła. Jak real coś odwalał w przeszłości wielokrotnie to wszystko było zamiatane pod dywan bo tam muszą iść wielkie łapówki, żeby tylko źle nie gadali o wielkim realu madryt. Ludzie po wielu, wielu latach zaczynają dostrzegać jaki to jest obrzydliwy klub i zaczyna coś przeciekać w tej Perezowej bańce. Coś czuję, że w końcu nadejdzie moment i wszystkie brudy na real madryt wyjdą.
0
@Fog_W_1899 to chyba do przewidzenia, ze nie beda psioczyc na samych siebie w mediach xd jaki to ma sens?
1
@lajcior to niech później nie gadają na Laportę bo pokazał takiego wała jak Polska cała, cytując klasyka xD wydaje mi się że akcje graczy realu madryt i ich trenerów jak np Mourinho są o wiele gorsze i w o wiele większej częstotliwości niż jakieś skazy na wizerunku FC Barcelony.
0
@Fog_W_1899 myslisz, ze bardziej w stołecznych mediach bedzie klikal sie temat kolana rudigera czy wała laporty XD
0
@lajcior no jasne, że wał Laporty bo jest to przedstawiane jakby kogoś uderzył, a ci co faktycznie biją są hipokrytami
0
@Fog_W_1899 czy hipokrytami czy nie, po prostu rozumiem fakt nie pisania o nieprzyjemnych zachowaniach "swoich" bałwanów.
inaczej... bardziej rozumiem, że to jest pisane pod publiczkę i nakręcanie się wzajemne. Zachowań podczas meczu nie rozumiem - żeby była jasność.