La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1471 Culés

0

Jeśli Real straci punkty w piątek to my też nie bedziemy musieli sie az tak spinać na sobotni mecz z Athletikiem

3

@LukaszFan ale lepiej już nie tracić, tylko powiększać przewagę.

0

@July_6_BcN Oczywiście, jednak zdaje sobie sprawe, ze po tak ciężkim meczu i przed priorytetowym meczem z Newcastle ten sobotni mecz może trochę rozczarowac

2

@LukaszFan @July_6_BcN
Co to za podejście? Przykładowo Real straci pkt w Vigo (remis)

Barca przegra w Billbao teoretycznie i Real odrabia 1pkt w tabeli xD

0

@LukaszFan mam nadzieję, że ten mecz będzie wyglądał, jak te dwa poprzednie z Bilbao. Łatwo i wysoko.

0

@AmigoBlancos Po prostu na ten moment to nie my musimy grać "finały" w lidze tylko Real, jeśli Real straci punkty to możemy mniej dać w lidze, a więcej zostawić na LM.

1

@July_6_BcN liczę na "forme" Simona :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?