La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1647 Culés

2

Widzę ze pajac sędziuje mecz bialych czyli dzis karniaczek dla nich i czerwo dla Celty.

@Kapitan hawk @norbi77

0

@Lionel_Messi10
Ten "pajac" to synonim sędziego z Hiszpanii, wiec kto konkretnie? xD

0

@AmigoBlancos widze ze jak graliście z rayo to dal dwa czerwa dla rayo i dla was karniaczka czyli klasyczek tzw.

0

@Lionel_Messi10
Ale karny był 100%. Dochodzimy do momentu, gdzie kop na bebech jest jak najbardziej "czystym" zagraniem? xD

0

@AmigoBlancos ja mowie ogólnie ze to u was klasyczek, będzie karny i czerwo w tym meczu dzisiejszym bo wy bez karnego nie umiecie wygrać.

Z resztą karnego by nie bylo tylko jak zwykle doliczyl 10min żebyście czasem pkt nie stracili.

0

@Lionel_Messi10
Z Valencia wygrali 2-0 bez karnego, z Benficą wygrali 2 mecze bez karnego, z Monaco wygrali 6-1 bez karnego, z Atletico wygrali 2-1 bez karnego. 5-1 z Betisem bez karnego. Dalej wymieniać? xD

0

@AmigoBlancos w La Lidze wymien moze z 3 mecze na krzyż z jakimis jaskami wygraliście bez kontrowersji.

0

@Lionel_Messi10
Ok zatem bardzo proszę. Liczymy Barce 2-1? wygrali bez karnego jakby nie było Mbappe nie trafił, Wojtek obronił xD
1.Oviedo 0-3✅️
2.Valencia 0-2 ✅️
3.R.Sociedad 1-2 ✅️
4.Ath.Bilbao 0-3✅️
5.Betis 5-1✅️
6.Alaves 1-2✅️
7.Getafe 0-1✅️
8.Espanyol 2-0✅️
9.Mallorca 2-1✅️

No były też mecze wysoko wygrane i pewnie, ale z KARNYM, wiec sie nie liczy, nawet słusznie podyktowana 11-ka, wiec troche ich było
Powiedzmy xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?