La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1205 Culés

0

Niesamowite jest, że w dobie takiej technologii dalej za wyzwiska rasistowskie karany jest klub, a nie konkretne osoby. Przecież to jest na serio stosunkowo łatwe do ogarnięcia. Na stokach narciarskich w Czechach twoją mordę sczytują i nie możesz nawet biletu komuś odsprzedać, a tutaj Wielki problem. Dożywotni zakaz stadionowy, pracę społeczne + grzywna z miejsca i elo.

1

@BezglutenowyPedri
Uważam, że "rasizm" jest wyolbrzymiony ponad skalę.
Czy czarni mają mniejsze prawa? Nie.
Czy czarnych się izoluje itp? Nie.
Czy czarni są wykorzystywani? Nie.
Jeżeli teraz każde wyzwisko w ich stronę, to rasizm, to jak nazwać to co było np 200 lat temu?

Dodam, że niewolnictwo zostało zniesione nie z powodu buntu czarnych, tylko dzięki krwi białych...

Teraz czarni tylko wykorzystują "rasizm", by coś na tym ugrać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?