La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

37

Nooo, powiem tak. Liczba HD i podszywek, przepraszam - obiektywnych kibiców piłki nożnej, którzy wyszli ze swoich jaskiń po golu na 2:1 dla realu, jakoś specjalnie mnie nie zaskoczyła. Podobnie jak ich mądrości i moralitety. Niektórzy z nich napisali swój pierwszy komentarz oo dwóch miesiącach, inni z uporem maniaka powołują się na Archivo Var i, że powinna być czerwona kartka dla zawodnika Celty na początku meczu i żeby nie psuć narracji. Jeszcze inni przywołują mecze Barcy.
Ja dziękuję Bogu każdego dnia, że nie zostałem kibicem Realu Madryt.
Dobrej nocy La Ramblo :)

0

@Kapitan hawk Jakby nie patrzeć, to tym razem jednak sędziowie nie wypaczyli meczu i niestety Real zasłużenie wygrał. Natomiast Celta? Celta jest tak słabiutka że nie ma czego szukać w jakichkolwiek europejskich pucharach...
Ps. Ten cały Jutgla to jakiś sabotażysta i dureń w jednym!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?