La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 607 Culés

3

Sasza Zverev potwierdza, że czuje się inaczej w tym roku

"I am very happy with the performance," Zverev said in his on-court interview. "Against Matteo, it is very difficult. I lost the past two matches against him. I have struggled in Indian Wells before, but I feel different this year. Hopefully, it is going to be a different result and it was a good start."

W IW może dojść do potencjalnej 1/2 z Sinnerem.

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @agaFCB

0

@mekston Nie wierzę mu.

0

@FcPortoFan1999 czy kiedykolwiek on zawiódł?

Btw ostatnio widzialem ciekawa analize gry Saszy - u niego czesto widac brak agresji (tej pozytywnej) po serwisie - 2, 3 piłka

0

@mekston W każdym szlemie.

1

@FcPortoFan1999 miał dobre momenty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?