La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1342 Culés

2

Wiecie o tym, ze odkąd naszym trenerem jest Flick to w żadnym oficjalnym meczu nie bylo 0:0 xd

1

@BARCA1899Messi Z tą obroną to o wyniki 1:0 jest ciężko a co dopiero o lornetkę.

1

@FcPortoFan1999 Nie ma co wszystkiego zwalać na obronę. Taki po prostu mamy styl gry czyli wy*ebane w obrone i strzelić wiecej goli niż przeciwnik xd

1

@BARCA1899Messi Zapewne za Flicka taki wynik nigdy nie padnie.

2

@FcPortoFan1999 Jako kibic pilki uważam, ze powinno być wiecej takich trenerów gdzie wolą wygrac 5:4 niz 1:0

0

@BARCA1899Messi Nie będzie raczej.Dlatego że to jest gra oparta na dużym ryzyku.

1

@FcPortoFan1999 Wiadomo, ze to jest utopia, bo trenerzy maja jeden cel wygrac nie patrząc na styl ani nic wiecej (poza nami), inaczej zostaną zwolnieni, a klub straci sporo kaski wiec górę bierze zdrowy rozsądek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?