La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1288 Culés

4

Nie znoszę tej przerwy na reprezentacje. Powinni grać swoje mecze po sezonie. Tak by było lepiej dla każdej reprezentacji : lepsze zgranie, powołania na podstawie całego sezonu, mniej podróży = mniejsze zmęczenie. Dla klubu również : mniejsze zmęczenie zawodników, mniej kontuzji w trakcie sezonu itd.

0

@Aequlibre Szkoda bo reprezentacje są spoko.

0

@FcPortoFan1999 No są spoko, ale niech sobie grają po sezonie, w czym problem ? Żaden. Za to problemy się tworzą gdy grają podczas sezonu. Weź teraz wracaj z Brazylii i masz jeden dzień na regenerację.

0

@Aequlibre Uefa o tym nie pomyślała i nie pomyśli.Zamiast tego zrobi sobie okienko we wrześniu i na początku października 3 tygodni z reprezentacją.

0

@FcPortoFan1999 a już nie wspomnę o tej lidze narodów. Rozjazdy na kadrę w trakcie sezonu, rozjeżdżają piłkarzy. Wszyscy na tym tracą, a szczególnie kibice, którzy są nawet dla UEFY absolutnie WSZYSTKIM. To kibice wszystko napędzają cały dorobek UEFY i FIFY.

0

@Aequlibre Kibice na to pozwalają.Uefa i Fifa może sobie robić co zechce.

1

@FcPortoFan1999 Pamiętam jak Xavi o tym wspominał i podsunął ten pomysł na granie reprezentacji po klubowym sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?