La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1237 Culés

8

Jutro o tej porze @FcPortoFan1999 bedzie skakał z radości po zwycięstwie reprezentacji.

1

@Safrani Wy mnie już naprawdę dobrze poznaliście Panowie.

1

@FcPortoFan1999 jeszcze jak proszę Pana.

1

@Safrani Najlepsze w tym meczu że jest wóz albo przewóz.Nic po środku.Wygrana albo klęska.Być albo nie być.Nawet 15 minut takiego meczu wystarczy mi.

1

@FcPortoFan1999 za 24h będziemy wszystko wiedzieć.
Ech Oski, musisz pracę na jedno zmianową zmienić.

1

@Safrani U mnie w zakładzie kto wie czy za jakiś czas nie będę właśnie tylko na jedną zmianę zasuwał.

1

@FcPortoFan1999 i bardzo dobrze. Bo za dużo meczów tracisz

1

@Safrani Czasami może i dobrze że je tracę.Co za dużo to niezdrowo.

0

@FcPortoFan1999 boisz się o serce?

1

@Safrani O serce akurat nie bo już przyzwyczaiłem się do częstych porażek.Po prostu o nadmiar i wypalenie meczami bo o to nie trudno.Dlatego też m.in. odpuściłem ligę fraudów.

1

@FcPortoFan1999 no tak, doskonale rozumiem

0

@FcPortoFan1999 Oski, którą zmianę likwidują?

0

@Czajka90 Zapewne drugą.

0

@FcPortoFan1999 Malo ludzi?

0

@Czajka90 I roboty mało..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?