La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 648 Culés

1

Trump tak naprawdę chce opuścić NATO co by w spokoju pomóc Izraelowi w ataku na Turcję. Factos.

2

@Kgorecki2500 Turcja dalej będzie w NATO, a Europa będzie objęta art. 5. Skoro z Iranem sobie nie poradzili to z Turcją tym bardziej nie dadzą rady. Przy czym tutaj USA ma automatycznie wszystkie bazy w Europie zamknięte, cieśnina Gibraltarska zablokowana itd.
Chyba nawet Trump nie byłby taki głupi.

0

@Aragorn33 nie no lekko tam nie mają na bliskim wschodzie Izrael znowu szaleje. Liban zostal mega zaatakowany w ostatnich dniach a z Iranem mają poki co rozejm co by statków nie atakował dronami ale nie można mówić że sobie nie poradzili skoro Iran nie jest w stanie odpowiedzieć atakiem np na Izrael wiadomo ma jeszcze tysiące dronow którymi może kąsać.
Niestety oczywiście bo tego co robi Izrael nie popieram.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?