La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

2

Pięknie wygląda logika ludzi którzy winią taktykę Flicka z straconego gola ale nie piszą o tym że dała nam dwa na początku i powinna generalnie dać więcej. My mamy problem z formą zawodników i w ataku i w pomocy i w obronie, nie z tym że stracimy gola z kontry, bo to się będzie zdarzać. Wykreowaliśmy dwa-trzy razy tyle sytuacji co Atletico w dwumeczu, ale z tym już taktyki trenera się nie udało bezpośrednio połączyć.

4

@Laminedependencia
Jedyne za co winię Flicka, to brak natychmiastowej reakcji na wejście Sorlotha. Araujo powinien wchodzić razem z nim na boisko. Tu nawet nie trzeba mieć licencji fifa, to było do przewidzenia co się będzie działo...

1

@szela1899 to wszedł na 9 żeby zgarniać wysokie piłki tylko po co bylo lewego wpuszczac w takim razie? To są niezrozumiale zmiany Flicka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?