La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1059 Culés

0

Ja tylko przypomnę co się działo w pierwszym meczu między Górnikiem Zabrze, a Jagiellonią Białystok:



To było w drugiej połowie przy 1:1.
Tutaj powinna być czerwona kartka. Nawet, jakby się Górnik wybronił (a raczej by przegrał tamten mecz), to dzisiejszy mecz byłby zupełnie w innej sytuacji. Górnik miałby 3, lub 6 pkt mniej od Jagiellonii dzisiaj.

Sędzia oczywiście przyznał się do błędu, przeprosił i bodaj został odsunięty na chyba 2 miesiące.

@Safrani @Kgorecki2500 @FcPortoFan1999

0

@michal26 To teraz m.in. przez to Górnik ma 6 pkt więcej od Jagi.

0

@FcPortoFan1999 no dokładnie xD
Co prawda nie 6, a 3. No, ale gdyby nie tamten błąd, to zupełnie inaczej mogłoby się wszystko potoczyć...skandaliczne sędziowanie było w tamtym meczu

0

@michal26 Dlatego dwie kolejki później sędzia tamtego meczu został wywieszony na transparencie kibiców Jagiellonii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?