La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 785 Culés

1

Tak należy świętować!


1

@Aragorn33 Ostatni szczęśliwy moment upadającej I Rzeczpospolitej.Szczęśliwy ale jednocześnie w związku z konsekwencjami bardzo smutny.

1

@FcPortoFan1999 W tym kontekście warto też pamiętać, że był to czas, gdy w polityce międzynarodowej rządziła zwykła siła i silniejszy mógł robić co chciał. Te czasy próbują nam przywrócić Trump, Putin czy Xi Jinping i dlatego warto doceniać UE, która może z tym walczyć.

0

@Aragorn33 Ja raczej o tamtych czasach wolę mówić bo nasi rodacy swoje dołożyli do tego upadku.Nie tylko sąsiedzi którzy nas mocno wyniszczyli w wieku siedemnastym.

1

@FcPortoFan1999 Nasi dzisiaj próbują iść podobną drogą, kwestionując (na razie nie wprost, ale jednak) naszą obecność w UE i trzymanie się wojskowo USA, które z Europy się wycofuje kosztem współpracy z naszymi partnerami z Europy. Przy sprawie SAFE mogliśmy to zauważyć na razie najbardziej wyraźnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?