La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

9

Wydaje się to świetną inwestycją. Teraz może to wygląda skromnie, ale jak tam po wojnie ruszy odbudowa z zaangażowaniem międzynarodowego kapitału, to firmy ubezpieczeniowe obecne na rynku będą miały złote żniwa.


1

@Aragorn33 czy ja wiem czy takie żniwa? Działania wojenne są wykluczone w ubezpieczeniach, a tam jest zniszczona 1/4, czy tam 1/3 kraju. Mega pole do wyłudzeń ubezpieczeniowych

0

@Aragorn33 Robią takie inwestycje a później ceny ubezpieczeń podnoszą co by się zwróciły ;P *żart*

1

@Kozinho. właśnie o to chodzi - przecież te odbudowy będą ubezpieczane, a przy działaniach wojennych nie ma kosztów bo jak sam zauważyłeś, każde OWU praktycznie wyłącza odpowiedzialność za szkody na skutek działań wojennych. Ludzie jak zaczną wracać do normalnego życia i normalnej pracy to siłą rzeczy także powiększą pulę klientów ubezpieczalni.

1

@Aragorn33 nie wiem jak to funkcjonuje u nich na miejscu, jednak w Polsce mam do czynienia ze sporą grupą Ukraińców, którzy mają swoje firmy. Bardzo mało ubezpiecza się chociażby odnośnie OC, bo nie potrzebują. Ubezpieczenie życia i niezdolność do pracy? Eee tam. Budowlanka przeważnie korzysta, ale bez tego by ich nie wpuszczali na budowy. Kolejna sprawa, to kombinatorstwo. Żeby nie okazało się, że zniszczenia powojenne będą chodziły z polis, a my za to będziemy oddawać płacąc wyższe składki w PZU :P.
Mam nadzieję, że zbadali ten rynek, a nie zwęszyli „okazję” i poszli w to bez refleksji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?