La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

10

Haha, pięknie:) Ale jak to "eksperci" z la bomby wiedzą lepiej od Flicka? XD
Mówiłem, że typ w niczym nie jest lepszy od... Araujo, a wręcz jest od niego wolniejszy, słabszy fizycznie, to nie, "eksperci" pisali, że to TOP-ka. Szybko i pięknie się zestarzało.

1

@Hadim Mnie też ten Bastoni jakoś nie przekonuje.Wolalbym zdecydowanie Mickiego Van de Vena albo Maxenca Lacroix z Crystal Palace.

7

@Hadim Czyli Ty mianowałeś się mianem „eksperta”? A przyjąłeś hipotezę, że dziennikarz może wymyślać farmazon, sprzedać narracje której Flick i tak nie podejmie publicznie? Co do Araujo - no i co z tego, że fizycznie jest bestią, jak nie radzi sobie ze słabszymi fizycznie, ale inteligentniejszymi napastnikami? Araujo ma najlepsze warunki fizyczne z naszych stoperów, a Flick i tak go widzi jako ostatniego w hierarchii. Takze Twoje „eskperckie” oponie tyczą się parametrów fizycznych xD Faktycznie powazna analiza.

0

@Bogan a skąd wiesz "ekspercie", że Flick w kuluarach tak właśnie nie powiedział?
Analiza jest prosta - makaron nie jest wyróżniającym się grajkiem na swojej pozycji, ale to wie kazdy, kto choć trochę zna się na piłce, a jak już wiemy, ty się nie znasz, więc ta twoja "analiza" jest nic nie warta.
Jest wolniejszy, ale już tego wątku nie podjąłeś, bo nie miałbyś jak go obronić xD Rzeczywiście mega analityczne podejście chłopie.
Warro dodać, że Bastoni jest takim kocurem, że Inter chce go sprzedać xD
A Flick widocznie uważa, że Araujo potrzebuje jeszcze czasu/treningów, żeby być w swojej optymalnej formie.
Jak wchodził z ławki po tej "przerwie", to był bardzo dobry, a w niektórych spotkaniach wręcz najlepszym naszym obrońcą.

Komentarz usunięty

0

@Hadim Pozwolisz, że się odniosę. Gdzie nazwałem się ekspertem? Nawiązałem do Twojego obwieszczenia się takim mianem bo niby myślisz podobnie jak Flick xD Ja nie wiem co myśli Flick i Ty też. Faktem jest jedynie to, że dziennikarz sobie coś napisał. Faktem jest, że większość artykułów to farmazony. Nie wiem jakim piłkarzem jest Bastoni bo a) nie ogladam ligi włoskiej b) nawet jakbym oglądał to nie mam żadnego doświadczenia - kursu trenera, nie byłem zawodowym piłkarzem i jak ogladam mecz to widzę kopanie piłki przez 12 chłopa, nie widze ustawien, zagrywek taktycznych itp. Także zgadzam się, że jestem totalnym amatorem- nie wiem skąd sobie dopowiedziałeś, że mam się za eksperta xD Zastawia mnie tylko dlaczego jakiś anonim z forum rzuca hasłami, że miał racje i wyjaśnia „ekspertów”. Na jakiej podstawie uważasz się za znającego pilke nożną jesli można wiedzieć? „ ale to wie kazdy, kto choć trochę zna się na piłce, a jak już wiemy, ty się nie znasz, więc ta twoja "analiza" jest nic nie warta” - kto Twoim zdaniem choć trochę się zna? Według mnie ludzie, którzy się tym zawodowo zajmują, nie kibic sprzed odbiornika. Siedzisz w tym profesjonalnie czy jesteś samozwańczym piłkarskim ekspertem z kanapy? I ostatnie pytanie- skad możesz wiedzieć, co mówi Flick w kuluarach? xD

0

typowe dla takich patusów jak ty. Nie masz jak merytorycznie odp, to personalne wycieczki zjebie xD jesteś tutaj no-name'm, więc każdy ma cię w dupie.

0

@Bogan musisz oddać pieniądze za twoją edukację w szkole podstawowej, bo ewidentnie czytanie ze zrozumieniem przerosło twoje możliwości. Nie oceniam, a stwierdzam fakt.
Boli, że ktoś ma większe pojęcie o piłce od ciebie? I prawidłowo.
"jakiś anoninim" xDD Już dalej nie ma co pisać.
To jednak przyznajesz się, że jesteś zwykłym piknikiem, nie interesujesz się szerzej piłką, nie masz pojęcia o taktyce, nie oglądałeś Bastoniego, ale... uważasz, że on jest lepszy od Araujo, bo ten mimo, że jest fizycznie nad włochem, to jednak wg ciebie jest gorszy od Makarona:) No chłopie, powiem ci, że takiego samozaorania, to dawno nie widziałem:)
Przecież to ty mnie nazwałeś ekspertem, bo jak to tak można mieć takie samo zdanie jak Flick xD

0

@Hadim „ musisz oddać pieniądze za twoją edukację w szkole podstawowej, bo ewidentnie czytanie ze zrozumieniem przerosło twoje możliwości. Nie oceniam, a stwierdzam fakt.”
To teraz Panie Mistrzu czytania ze zrozumieniem podaj mi gdzie w tej rozmowie napisałem, że Bastoni jest lepszy od Araujo. Czekam na cytat:) Zdajesz sobie przynajmniej sprawę, że nie zrozumiałeś co napisałem prawda? xD A co do faktu, że ktoś się zna lepiej - nie mam z tym żadnego problemu i nigdzie o to się nie żalę :) Niemniej jak ktoś pisze, że wyjaśnia „ekspertów” i on „mówił” to już dawno temu albo w zdanie wplata takie frazesy jak „ wie kazdy, kto choć trochę zna się na piłce” to mi się śmiać chce i tyle.
Mamy inne definicje znania się na czymś. Ja wiem, że się nie znam, a Ty chyba jesteś samozwańczym znawcą co myśli jak trener Barcelony, a reszta niech patrzy i bije brawo xD Czekam na odpowiedź, gdzie stawiam Bastoniego wyżej niż Araujo :)

0

@Bogan gdzie napisałem, że "wyjaśniam ekspertów"? xD Czekam na ten cytat. A to, że tutaj pewnie z 80% nie ma pojęcia o piłce, to już nie moja wina. Tak samo było z Flickiem, większość pisała, że to zła opcja, że są lepsze i powinni sprowadzić innego trenera. Nie chce mi się tracić czasu, ale obstawiam, że byłeś w tej grupie.
Pisałeś, że nie radzi sobie ze słabszymi fizycznie xD i inteligentniejszymi napastnikami - zapewne w domyśle, że Bastoni to już sobie poradzi xD

0

@Hadim „ Haha, pięknie:) Ale jak to "eksperci" z la bomby wiedzą lepiej od Flicka? XD
Mówiłem, że typ w niczym nie jest lepszy od... Araujo, a wręcz jest od niego wolniejszy, słabszy fizycznie, to nie, "eksperci" pisali, że to TOP-ka. Szybko i pięknie się zestarzało.” Inni to „eksperci” a Ty mówiłeś i nikt nie sluchał :) To nazwałem wyjaśnianiem ekspertów i do tego się zaczęło.
Co do Araujo podkreśliłem jedynie, że siła fizyczna to nie wszystko, jeśli nie umie się jej wykorzystywać. Napisałem to w kontekście Barcelony bo na stoperze grają w podstawowym składzie graą Eric, Cubarsi czy Martin i kazdy jest wolniejszy od Araujo. Ja bym bardzo się ucieszył jakby Urugwajczyk wrócił do formy choćby z czasów Xaviego, ale mam wrażenie, że gdzieś się zatrzymał w rozwoju jakiś czas temu. Niemniej to moje wrażenie. Pozdro i miłego oglądania meczu ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?