La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1237 Culés

4

Ale real ekipę montuje xD to będzie ekipa absolutnych dzbanów: Cucurella, Vini, Mbappe, Rüdiger, Konate, Enzo też chce dołączyć, a na ławce Mourinho xD

Nie będzie w przyszłym sezonie żadnej bardziej wkurzającej drużyny w światowym futbolu?

0

@Kismeth A czemu Cucurella zalicza się do dzbanów?

0

@Danny Gaucho bo to kudłaty farmazoniarz jest

1

@Kinginiesta Farmazoniarz w kwestii czego?

0

@Kismeth where Dumfries?
Najbardziej irytujący zawodnik spoza Realu dołączył do "królewskich".

0

0

@Danny Gaucho powiedzial ze predzej sie ogoli na łyso niż pójdzie do Realu

0

@Kinginiesta Nie powiedział tak. Taka wypowiedź nie istnieje :]

@Kismeth Ok. Dobrze, że to jedyny piłkarz na świecie z którym taką kompilację można stworzyć ^ ^.

0

@Kismeth Mogę znaleźć taki filmik z Gavim i z tego co widzę to kibice Barcy go lubią

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?