- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 936 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 936 Culés
15
Star Wars Theory właśnie poinformował, że drugi epizod jego fanowskiego krótkometrażowego filmu o Vaderze właśnie jest gotowy!
https://www.instagram.com/reel/DZne1QbhRSE/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==
Ci którzy nie kojarzą o co chodzi to Star Wars Theory jest największym kanałem o tej tematyce na YouTube. Jego kanał jest poświęcony Star Warsowemu lore, omówieniach filmów/seriali, nowościach z tego świata czy ogólnych wiadomościach z tym związanym itp.
Od kilku ładnych lat pracuje nad kolejną częścią krótkometrażowego filmu o Vaderze tym razem w pełni CGI (pierwsza była live action i ma obecnie 30 milionów wyświetleń).
Wszystko robione od zera bez żadnych assetów czy gotowych materiałów.
Z tego co pamiętam to mówił, że ten projekt drugiej części kosztował go około 1,5 miliona dolarów a nawet więcej.
Niedługo ma pojawić się na jego głównym kanale na YouTube ale najpierw chce zorganizować pokaz w kinie w LA. Wejściówki mają być darmowe chyba, że ktoś będzie chciał zapłacić (pewnie jako forma wsparcia).
Osobiście gościa oglądam już od długiego czasu, może z 7 lat i mega kibicuje temu projektowi. Patrząc, że nie jest on ogromną korporacją jak Disney tylko "zwykłym" gościem nagrywającym na YT o SW to wydanie takiej ilości pieniędzy na krótki fanowski filmik jest czymś interesującym i odważnym.
Jestem bardzo ciekaw jak to finalnie wyjdzie, czy okaże się, że nawet ktoś taki jest w stanie zrobić coś ciekawszego nawet od samego Disneya bo kieruje się przede wszystkim miłością do swojego ulubionego uniwersum oraz ogromną znajomością i zrozumieniem tego jak SW powinno wyglądać, tak jak Lucas by tego chciał.
Jak drugi epizod pojawi się na jego kanale to podlinkuję tutaj i będziemy mogli ocenić jak ten krótkometrażowy film mu wyszedł.
Póki co łapcie pokazany już rok temu krótki teaser albo jak to nazwał scenę otwierającą.
Początkowo film miał mieć premierę w zeszłym roku ale został przesunięty na obecny.
@Kgorecki2500 @BillyButcher @macio_944 @FiscaelBarca @Bolton @AssisMoreira @norbi77 @BarceloDomo @mekston @Dari0G
Oraz inne osoby zainteresowane tematyką Star Wars :)
3
@MirusAmisz oraz @Safrani @MessiForeverTheBest @JustJiff @DonCarletto @Vurt @MkBarcafan @esem91 @Pressinho @FCKubanczyk89
1
@MirusAmisz nie znałem tego kanału. Przyjrzę się.