La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

0

Jeśli serio Schloterbeck ma 50 mln klauzuli to nie wiem na co czekają... Nie znajdziemy w tych pieniądzach tej klasy zawodnika.

0

@Jasialdinho nie wiem czy wiesz ale Schloterbeck był do ściągnięcia za darmo bo przed latem kończył mu się kontrakt ale widać nikt nie wykazał zainteresowania i został w BVB .
Dlatego wydawanie na niego 50 mln euro teraz to idiotyzm .

0

@ShawnC bzdury. Jego kontrakt wygasał w 2027 i przedłużył go do 2031, dodając klauzulę odstępnego w wysokości 50 milionów.

2

@ShawnC przedłużył żeby być lojalnym wobec BVB żeby na Nim zarobili.
Tak czy siak, musimy kupić stopera, koniecznie. Pomoc i boki obrony po przyjściu Cancelo będą ogarnięte. Stoper, skrzydłowy i napastnik, 3 transfery na już żeby nie zostać w tyle.

1

@Jasialdinho bo Deco ma plan. Wyślę Araujo tym razem na Jasną górę a Christensena do znachora

0

@chavez dobrze , w takim razie nie był za darmo ale za grosze i była cała saga o tym że Real go ściągnie , jak widać nic nie dało .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?