La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

6

Tak ciezko bylo przez ostatnie lata Varować nieprawidłowe rogi? Ile drużyn przez to ucierpiało może nawet ktoś spadł z ligi z tego powodu bo jakiś gol był decydujący. Ile to zajmuje? 20 sekund?

1

@A4ron ale jak zaczniemy tak myśleć, to niedługo będzie trzeba wszystko varować, bo ile drużyn ucierpiało z kompletnie randomowych sytuacji, jak wyrzut z autu itd. A wtedy będziemy nie grali już nawet 60 minut netto, tylko z 40

0

@chavez No to zatrzymywanie czasu co za problem. Ogólnie na tych MŚ to na plus poprawienie protokołu varowego, chociaż dalej jest do poprawy.

0

@takisobiektos No ale wtedy pojawia się problem, że mecze nie będą trwały 2 godziny (z przerwami), tylko z 3. Rozwiązanie to skrócenie czasu na 60 minut, ale czy to jest dobre rozwiązanie?

0

@chavez Jak najbardziej i tak średni czas gry to około 60minut.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?