La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 783 Culés

6

Rashford to chyba do dwóch klubów należy



7

@Faro sukces ma wielu ojców

0

@Faro No należy do MU bo do Barcy był tylko wypożyczony.

0

@Faro No formalnie to dla was grał w tym sezonie, ale należy do United.

0

@takisobiektos no ale już chyba należy do United, albo od lipca w sumie

1

@Lanosss Koleżanka na osiedlu miała ksywę "sukces" właśnie, bo ją często z gościami w średnim wieku widziano. XD Tak się domyśleliśmy, czym się parała na codzień i tak powstała ksywa, dzięki temu pięknemu powiedzeniu

0

@Faro 30 czerwca kończy się wypożyczenie.

1

@Faro Ciekawe czy jeszcze jest choć cień szansy, że coś się zadzieje i podejmą próbę negocjacji w sprawie sir Marcusa.

1

@heniusss u mnie zaś jedna z dzierlatek miała ksywę 'algida', równiez mozna sie domyślać dlaczego :D

1

@Lanosss Takie kreatywne ksywy są najlepsze, w ekipie każdy wie o kogo chodzi więc można sprawnie informacje przemycić w większym gronie XD

0

@Faro może się jeszcze nie zorientowali ze Rashforda juz dawno z nimi nie ma XDDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?