- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1011 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1011 Culés
1
Tak szczerze to na jakiej podstawie? XD
10
@Kgorecki2500 Na takiej, że jest powiązany z PO a im dupa się pali, bo wyszło ile zarobił dzięki znajomościom. Śmieszne, że w trakcie korony były akcje jak kup obiad medykowi, a wychodzi na to, że ustawieni goście zarabiają po 3 bańki rocznie. Można dosypywać na NFZ nieskończoną ilość kasy, jeżeli wszystko przeżrą na pensje kilku jednostek. I żeby nie było - oczywiście, że specjaliści muszą dobrze zarabiać. Pielęgniarki też zasługują, żeby godnie żyć. Problem jest taki, że lobby trzyma limity na studiach, żeby ograniczać podaż, a potem daje lekarzom fikcyjne 4 etaty w różnych szpitalach i ciągną jakieś chore pieniądze za coś, czego nie robią.
1
@Kgorecki2500 Chojna darowizna xD
To może mu złagodzić karę bo oddał "dobrowolnie"
2
@Kgorecki2500 Pół miliona podobno. Chyba się tym ruchem przyznał, że pozyskał je nie do końca legalnie.
Edit: A poza tym, teraz będzie można mówić, że nasi jak kradną, to oddają, a kto z PiSu oddał? No właśnie.
:)
1
@Dari0G No właśnie xD Bo albo dostał dużo za duże wynagrodzenie w umowie albo na czarno xd
5
@RoberDzik Chłopie, jak był covid to było eldorado dla lekarzy ^^ pracuję w szpitalu to wiem xd
7
@Kgorecki2500
Może doił z dyżurów na których nie był. Dziennikarze udowodnili kilka ewidentnych przypadków, że był w innych miejscach niż szpital, kiedy rzekomo pracował.
3
@2026Canaletes @draxidox wrzucał tu niedawno taki obrazek poglądowy:
Wszystko, wszędzie, naraz. To i człowiek zgrosi konkretnie.
1
@Spider_Man Ta, teraz to wszystko wyszło na jaw. To, że tam sobie ratownicy i pielęgniarki zarobili po kilkanaście k miesięcznie mnie nie boli, bo ciężko pracowali. Wkurza mnie to, że tyle to ordynator brał za pół dyżuru.