- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1813 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
158
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1813 Culés
0
Ja pierdziele ale pada. Miała być taka piękna sobota, a póki co jest tragedia.
0
@partymaker gdzie tak, nad morzem patelnia od rana, słoneczko, Malediwy bym powiedział.
A widzę Kraków, Tusk was pokarał, wywaliliście jego zioma to macie
2
@partymaker tragedia to jest susza a nie jak pada, deszcz o tej porze roku to zbawienie
2
@etobzyk mało ci go? Połowa czerwca a to słońca jak na lekarstwo
0
@partymaker ale masz fajnie. U mnie już się nie da oddychać a jest 8 rano
1
@etobzyk Ja pier… was tych od deszczu to powinni w jakiś kaftan zapiąć. Cały czas tylko wiecznie za mało deszczu, sucho, za mało deszczu. Przecież większość czerwca pada, w maju padało. O czym ty piszesz gościu? Nie mogę już zdzierżyć tego jak ktoś pisze że mu mało deszczu. Sucho to jest bo zim już takich nie ma. Chcesz wiecznego deszczu? To się do Amazonki wyprowadź…
@tbas Dziś na wesele pojechałem do rodzinnego, okolice Kielc.
0
@partymaker nie rozumiem dlaczego przyjęło się, że "rozmowa o pogodzie" to coś nudnego, zapychacz, przerywacz ciszy.
Przecież na La Rambli to drugi najgorętszy (hehe) temat po polityce xD
0
@partymaker ale wiesz że zależy od regionu? U mnie w łódzkim nie padało przez ostatnie dwa miesiące prawie w ogóle, nie licząc ostatniego tygodnia. Susza jest taka że nic nie chce rosnąć, pewnie lada moment zaczną na działkach zabraniać podlewania trawników z sieci. Fabrycznie zajebiste warunki pogodowe. Dołożymy do tego jeszcze +40-45 w słońcu dołączymy co się stanie
0
@etobzyk zgoda ale ostatnio deszcz jest trocję się poprawiło