- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
0
Janusz Kołodziej złamał obojczyk.Czeka go operacja i prawdopodobnie to koniec sezonu dla wychowanka tarnowskiej Unii.
Za Kołodzieja „Byki” nie mogą stosować ZZ więc można zaryzykować tezę że mają po PO.
@Czajka90
0
@Criss18Barca No właśnie tego się obawiałem :(
0
@Criss18Barca
Unia Leszno to nie jest Polski klub
0
@Criss18Barca niech on już zakończy karierę i to będzie lepsze dla każdego. Unia i tak w tym sezonie nie mogła za bardzo liczyć na Janusza więc cały czas są w grze o PO
0
@FCB24 Średnia na poziomie Dudka więc się nie zgodzę.
0
@Criss18Barca tyyyy w sumie....jakoś tak patrząc na mecze zawodził ale w sumie faktycznie średnia nie jakaś zła. To racja, mój błąd. Aczkolwiek dalej nie przekreślam Unii, tyle kontuzji jest że może im się udać.
PS: szkoda że tyle deszczu bo bo Manchester zapowiadała się super runda w Wrocławiu dziś
0
@FCB24 Przy takiej temperaturze to osuszy.. najważniejsze żeby w czasie zawodów było spokojnie.
0
@Criss18Barca no właśnie patrzyłem na prognozy (nie jestem z Wrocławia więc nie wiem jak jest na miejscu) ale podobno od 16 ma być ciągle deszcz