- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1352 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
33
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
16
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1352 Culés
2
Skończyłem demo Mortal Shell II. W sumie zajęło to jakieś 5 godzin z tego prawie godzinę zmieniania ustawień pada bo na steam jakoś nie chciało zatrybić. Ten wycinek gry oceniam na takie 7/10. Nie grało się w to źle ale nie na zasadzie "dobra kupuję na premierę" jak np w demo Khazana. Bossy w demie są 2 główne i z tego co znalazłem 2-3 poboczne. Jeśli chodzi o poziom trudności to wszyscy są żałośni co napisałem w ankiecie na koniec. Lokacje są nawet spoko ale też nic nadzwyczajnego jak to podstawowe miejsca w tego typu grach.
Jest też kilka irytujących błędów które może zostaną wyeliminowane. Migają napisy w przerywnikach. Nawigacja na mapie moim zdaniem nie działa (na padzie) a jeśli to jednak działa tak jak powinno to jest zrobione katastrofalnie. Parę razy się zablokowałem w teksturach. I raz boss spadł mi z areny i zamiast zginąć czy się zresspić to się zablokowało i musiałem zaczynać walkę od początku.
Podsumowując. Może kiedyś kupię ale żadnego hypu na to nie mam.
@clyde @norbi77
0
@Kazragore
A Khazan jak oceniasz, bo poluję tę grę?
Lubię soulskike.
1
@norbi77 Khazan jest bardzo dobry prawie zrobiłem wszystkie osiągnięcia na steam (brakło mi jednego. Bym musiał grać drugi raz przez kilka decyzji w grze o których nie wiedziałem że tak wpłyną na finałową walke). Graficznie moim zdaniem świetne to jest. Walka chyba najfajniejsza od czasów Sekiro. Można się doczepić do tego że mało jest rodzajów broni bo tylko 3 (chyba że coś dodali) ale mi to nie przeszkadzało jak się fajnie walczy to może być i jeden jak we wspomnianym Sekiro.
0
@Kazragore
Pisali coś o monotonii świata i trochę mnie to zraziło.
0
@Kazragore czyli średniak do sprawdzenia na promocji. Niestety tak jak myślałam :/
1
@norbi77 Nie wiem czy monotonny. Jest kilka lolacji i jak się chce zrobić wszystko to faktycznie się goni kilka razy po tych samych ale mi to nie bardzo przeszkadza bo w np Nioh jest taki sam system.
0
@Kazragore
Nioh 3 jest następny w kolejce :)
Dzięki :)