- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 618 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 618 Culés
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam waniliowy Grycana. Z takich rzemieślniczych najdziwniejszy jaki jadłem i bardzo mi smakował to mozzarella z pomidorem. Lubię też palone masło.
@Safrani @Aragorn33 @Kgorecki2500 @escarabajo @maroon @michal26 @Kozinho. @clyde @Bobo25 @MesQueUnClub_87
1
@Arkon Z rzemieslniczych to nie ma lepszego smaku od czekolada-banan.
Ze sklepowych magnumy i zielony świderek.
2
@Arkon Lód robiony amerykanom przez Dominika Tarczynsky
2
@Arkon Z lodziarni to wszelkiej maści owocowe sorbety a najbardziej cytrynowe.
1
@Arkon świderki, rożki czekoladowe z Lidla i takie lody typu śmietankowe w środku ale polane zamrożonym kompotem xD teraz niby wróciły te lody Tortufo, smak dzieciństwa. Z takich rzemieślniczych to często wybieram jakieś Kinder Bueno, chociaż ostatnio jadłam szarlotkowe i były super
0
@Starrk Wczoraj jadłem magnum i to nie moja bajka. Taki średni bardzo.
0
@Hosh Ja bym nie jadł.
1
@Kgorecki2500 Z sorbetów grejfrutowy bez cukru u mnie rządzi.
1
@Arkon Z sklepowych to najlepsze są Grycany, natomiast jeśli chodzi o smak to zdecydowanie striacciatella oraz orzech włoski.
Zazwyczaj jadam w jednej lodziarni od lat znajdującej się w Józefowie pod Warszawą - generalnie nie jestem zwolennikiem wymyślnych smaków i preferuje klasyczne typu czekoladowy, jagodowy, truskawkowy, pistacjowy czy wspomniany przez Cb waniliowy.
0
@clyde Mojej żonie, a ona nie przepada za lodami, smakowała kawa z kruszonką.
1
@Arkon Nie mam jakichś jedynych konkretnych ulubionych,czyli wychodzi na to,że żadne nie są aż tak dobre,żebym po nie regularnie sięgał. Ale jakbym miał wymienić to może Osełka albo Koktajlowe ( te 4 smaki -kukułka. Itd.). A z tzw. "rzemieślniczych" to mam na trasie jedną lodziarnię do której zawsze zajeżdżam gdy ją mijam,ale zawsze inne smaki próbuję.
1
@Tabaluga37 Grycany rządzą. Ja właśnie w rzemieślniczych szukam innych smaków niż sklepowe. Jadłem już nawet lody o smaku dorszowym- fatalne.
0
@maroon Ja mógłbym żyć na czekoladzie i lodach, ale tylko jak jest ciepło.
1
@Arkon Sklepowe grycany lub Ben&Jerry (chociaż bardzo rzadko, bo daje po portfelu) a rzemieślnicze, to zawsze zwykła wanilia.
2
@Arkon tak jak wspomniałeś o Grycanie to też zdarza mi się jeść lody w ich lodziarniach i nigdy nie trafiłam na takie które były złe. Były bardziej wpadające w moje gusta albo mniej ale każde były smaczne. Chyba najlepsze lody w pudełkach patrząc na cenę do jakości.
0
@Hindus Rzemieślnicze teraz dają po kieszeni- u mnie gałka już 10 zł. Za 15 można znaleźć w promocji Grycan 1,1 litra.
1
@Arkon Może źle napisałem - nie to,że nie jem regularnie lodów,ale nie mam jakichś konkretnych ulubionych smaków. Jednego dnia mam chęć na takie,a drugiego na inne.
0
@clyde Widzisz, a ja w ich lodziarniach jadłem fatalne choćby pistacjowe. Teraz upolowałem w sklepie Manhattan chocolate biscuit&New York cookies. Całkiem dobre.
1
@maroon Ja też zmieniam, ale wanilię Grycana mogę jeść bardzo często.
1
@Arkon bardzo rzadko jem lody, bo generalnie nie jadam słodyczy. Ale jak już to tylko czekoladowe i wiśniowe
1
@Safrani Zazdroszczę silnej woli. Ja jak jest ciepło, to żyję na lodach. A lody bez cukru?
1
@Arkon nieraz żona zrobi lody na skyrach z owocami i stewią.
Ale generalnie wolę zimne arbuzy i melony.
1
@Safrani Ja jednak truskawki i czereśnie. Wiem, że Ty nie możesz jeść truskawek, mój układ pokarmowy źle reaguje na arbuzy i winogrona.
1
@Arkon lody to od święta ale jak już to tylko wanilia, śmietanka, ewentualnie czekoladowe ale to juz całkiem rzadko.
1
@Starrk z rzemieślniczych to znaczy jakich? Rzemieślnicze są na każdym kroku w Warszawie.
Ja jestem w szoku bo nagle każda randomowa buda ma wybitne rzemieślnicze lody.
@Arkon kiedyś dawno temu, jak Zielona Budka była z grycanem jeszcze, to mieli wybitny smak sorbet cytrynowy ze skórką limonki.
To było 20 lat temu.
Dzisiaj jestem #team sorbety.
1
@Arkon czereśni też dużo jemy. Praktycznie codziennie po dwa kilo u mnie teraz zchodzi
0
@malicinho Tobie też zazdroszczę, ja nie potrafię się oprzeć latem.
1
@escarabajo Sorbety u mnie rzadko, tylko ten grejpfrutowy mi smakuje. Córka uwielbia, ja jednak tradycyjne.
1
@Safrani Ja generalnie sezonowe owoce lubię, szkoda że u nas nie jest jak w Hiszpanii, gdzie truskawki są od marca do listopada.
1
@Arkon ja ogolnie nie przepadam za slodkim stad sporadycznie bardzo. W tym roku jak dotad pol loda Sniezki, ktora jest najzwyklejsza i najlepsza jak dla mnie :D
0
@malicinho Fajnie Ci, ja się nie potrafię oprzeć lodom i czekoladzie, nawet tej gorzkiej.
0
@Arkon miętowe z czekoladą, ben & jerry's o smaku masła orzechowego i o smaku churros (chyba najlepsze z wymienionych), w lidlu niedawno były zamienniki o smaku masła orzechowego z kawałkami 'reesees', też dobre i tanie w porównaniu z oryginałem, kiedyś lubiłem big milki owocowe, ale strasznie je zeszmacili i obecnie nie da się tego jeść, pamiętam też big milka o smaku straciatelli i nugatowego które były jednymi z moich ulubionych, z jeszcze dostepnych smakuje mi też nuii pistacjowy, czytałem różne opinie, ale moim zdaniem czuć tam dobrze prażone pistacje, lubie też twistery, jeżyki na patyku też są dobre i carte d'or o smaku lemon pie w pudełku