La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

1

Jakby ktoś się zastanawiał nad ceną GTA6 to wyciekła z jednego polskiego sklepu i ma kosztować 370 zł na płycie. Oczywiście to może nie być prawda ale myślę, że to rozsądną cena jednak w górnym pułapie dla gier wideo. Dla przypomnienia ich ostatnia gra Red dead Redemtion 2 kosztował chyba 270 zł jak dobrze kojarzę.

1

@bartekvisca Powalona cena jeśli prawdziwa.

0

@Kgorecki2500 zobaczymy, ten sklep to nie jakiś super pewniak znany więc w każdą stronę to może pójść ale wiemy już czego mniej więcej się spodziewać.

0

@bartekvisca też widziałem ten screen ale ciężko uwierzyć

0

@bartekvisca Tanio i będę kupował;-)

@Kgorecki2500 powalona to by byla ponad 500. Jest ideolo jak dla mnie. ;-)

1

@Nazio_87 Uważasz, że to dużo? Exy Sony o ile się nie mylę kosztują ponad 300 zł. Te 350 to dla mnie jest jak w banku pewne.

0

@bartekvisca Gry które kupiłem na premierę jakie ostatnio pamiętam to Harry Potter FC 26 i Indiana Jones.

Resztę kupuję po 2-3 miesiącach

0

@bartekvisca 90 euro ma kosztowac wiec cena bedzie w okolicach 400zl. Ja tam nie kupie i nie zagram bo granie baba w gta to jedno wielkie XD

0

@Hasszz czemu? w GTA 1 już można było grać kobietą: P

2

@Hasszz takie poglądy to jedno wielkie XD

0

@Hasszz chyba w okolicach 100 euro

0

@Hasszz kobieta w grze, kto to widzioł

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?