La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 768 Culés

0

czy jak was coś boli, to oceniacie poziom bólu i bierzecie np. tylko ibu200 czy bierzecie od razu ibu600 max 24h power?

0

@Rifek oceniam czy Rychu Peja może dzisiaj uczciwie zarobić

0

@Rifek Jestem twardy i nie stosuje leków przeciwbólowych. Raz wziąłem APAP Noc w dzień i mnie wykręciło, od tamtego czasu stronię.

0

@Rifek Obejrzyj Rocky 4 i przestaniesz brać jakiejkolwiek tabletki bo ból jest tylko w głowie

1

@Laminedependencia tak mi się przypomniało - odkryłem kiedyś, że Rychu ma tatuaż kostki do gry, która ma błąd z rozłożeniem pól. napisałem do niego maila z zapytaniem, ale mi nigdy nie odpowiedział czy to celowe :)
https://musiclife.pl/wp-content/uploads/2016/04/pejas.jpg

0

@Nazio_87 zaciekawiło mnie to, bo oglądam MS w polskiej tv i co druga reklama to ibuprofen albo inne leki. w sklepach też leki przy samej kasie orlen czy biedronka. myślałem że wy tyle tego konsumujecie. u mnie w Niemczech leki tylko w aptece a reklam w tv brak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?