La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1703 Culés

8

Super tydzień w serialach na HBO Max- wraca Ród smoka(ponoć świetny sezon), końcówka Stamtąd i jeszcze dobry, polski Proud. Dla mnie najlepszy serwis serialowo- filmowy.
@MesQueUnClub_87 @Safrani @michal26 @Gary @Laminedependencia @maroon @Colon @Comentateiro

2

@Arkon Ród smoka odpada, ale "Stamtąd" chętnie zerknę i ten Proud też sprawdzę.

1

@Arkon Oby coś się działo bo drugi sezon był tragiczny

2

1

@MesQueUnClub_87 Gry o tron też nie oglądałeś? Pierwsze 3 sezony były całkiem dobre.

2

@TaughtMule Już w pierwszym odcinku ma być wielka bitwa, największa podobno w historii tv. Na razie recenzje są co najmniej dobre, a czasem nawet 9/10, czyli super.

1

@Arkon czekam na finał From i odpalam. Ród Smoka i Proud obejrzę jak będzie całość

2

@Arkon Nie lubię takich seriali jak "Gra o Tron", które się opierają na ciągłych intrygach. Podchodziłem do niego kilka razy i za każdym się odbiłem. Nie moje klimaty.

1

@Safrani Generalnie ja chciałem jak zwykle pochwalić HBO za jakość produkcji. Dobrze, że ciągle trzymają jakość.

1

@MesQueUnClub_87 Ja też nie przepadam, ale z córką musiałem oglądać. :) Jak jeszcze trzymali się książek, bo całkiem spoko. Potem już równia pochyła.

2

@Arkon no HBO robi jakościowe seriale. Ale w sumie Apple tak samo.

2

@Safrani Apple raz na rok wystarczy, według mnie. Kiedyś miałem chyba przez kwartał i po miesiącu nie miałem co oglądać. Malutka biblioteka. Tu masz trzy dobre seriale w tygodniu, tam w kwartale. Ale po HBO najbardziej jakościowe produkcje.

1

@Arkon Bibliotekę rzeczywiście mają małą

1

@Safrani A dobrych filmów to tam jest jak na lekarstwo.

1

@Arkon Stamtąd ogladam , bo lubie takie klimaty, ale ogolnie serial w wielu momentach ze zmarnowanych potencjalem i czasem bardzo irytujacy. Ale ten sezon jest w miare ok.

1

@Arkon o! Super info. Kiedy będzie rod smoka? Całego sezonu nie wrzucają pewnie, nie?

1

@michal26 Dziś, po jednym odcinku na szczęście. Ja tak wolę.

0

@Colon To bardziej moja córka jest fanką, ale to na pewno 3 głośne produkcje, o których się dyskutuje. Polecam Proud.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?