La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1308 Culés

3

Kibice Barcelony i Realu to jest jednak stan umysłu i pisze to jako kibic Barcelony od sezonu 2004/2005. Tylko kibice tych dwóch drużyn potrafią znienawidzić inną reprezentacje tylko dlatego, że liderem reprezentacji jest zawodnik tego drugiego klubu lub w przeszłości mocno z nim związany.

6

@Criss18Barca Gdzie minusy ?

0

@Criss18Barca a co w tym złego?

0

@Huck Gdzie plusy?

1

@Criss18Barca no nie jestem w stanie kibicować drużynie w której gra Valverde … no niestety

0

@panczo albo araujo

1

@Criss18Barca aż strach pomyśleć co by zrobiła ambasada Argentyny jakby Real kupił jkaiś dwóch znaczących piłkarzy z tego kraju...

Ja tam od zawsze stały w uczuciach Team Brazil w serduszku, pomimo tego że teraz liderem tej reprezentacji jest ten nieszczęsny Vinicius....

0

@Criss18Barca Tu nie chodzi raczej tylko o klub, w którym zawodnik gra/grał, lecz również/a przede wszystkim sama jego postać. Jak kolega @Bobo25 napisał, również bardzo sympatyzowałem z Brazylią, ale przez wzgląd na Vinicjusa są mi obojętni,a gdyby byłoby 2/3 Vinicjusów bym ich nie lubił :D

0

@Huck Ale to tak nie działa, przynajmniej u mnie. Wyobraź sobie że Vinicius np nie przedłuża kontraktu z Realem i jakimś cudem Laporta go podpisuje, do tego ściąga jeszcze drugiego czy trzeciego gościa którego nie lubisz. Rzucasz wtedy Barcelonę?

0

@Bobo25 Nie przewiduje takiego scenariusza, tak samo jak prawdopodobnie prezydent FCB, którego wyrzuciliby na ulicę za taki ruch. A co do pytania, nie, ale tak jak odpisałem - niechęć byłaby, gdyby on akurat grał:) ale kiedyś by odszedł:. Tu akurat jest różnica, bo FCB to klub mojego kibicowskiego życia, a Brazylię tylko sympatyzowałem przez wzgląd (pewnie jak wszyscy) na ekipę joga bonito.

1

@Huck "Nie przewiduje takiego scenariusza"
Ty nie ale inni tuż przed chwilą:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-17001068#comment-17001068

;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?