La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

13

No to jestem po rozmowie o pracę i ogólnie wydaje mi się, że poszła dobrze ale mam złe doświadczenia z tym, że mają zadzwonić z decyzją xd W każdym razie w środę powinienem wiedzieć.
@DragonxNF

5

@Kgorecki2500 Powodzenia! :) Jaka branża?

5

@jacobFCB Cinema City.

21

@Kgorecki2500
- ale ja nie mam telefonu
- ok ok

6

@Kgorecki2500 idealnie @Kessie będzie bral popcorn za darmo

4

@Kgorecki2500 Ja już kilka tych rozmów miałem w życiu i zawsze jak mówili że zadzwonią to dzwonili, że jestem przyjęty. Taka norma. Powodzenia.

5

@Kgorecki2500 Jak cię przyjmą to zadzwonią, jak nie przyjmą to nie zadzwonią. Zasada prosta, działa niemal wszędzie.

5

@Kgorecki2500 będzie dobrze. Ja dostałam pracę tam, gdzie na rozmowie wypadłam według mojego odczucia najgorzej ;)

1

@Deviler No tu powiedzieli, że jak nie dostanę to też niby zadzwonią ale kiedyś też mi tak babka powiedziała i nie zadzwoniła xd

2

@Kgorecki2500 spoko, miałem podobnie, ogólnei na rozmowie poszło mi bardzo dobrze i byłem z siebie zadowolony i też dostałem legendarne zdanie 'telefon dzisiaj albo najpóźniej jutro, jak nie będzie telefonu to wiadomo' ;p no i zadzwonili nastepnego dnia, cieszyłem się bo mi powiedzieli, że tam ponad 200cv było do nich wysłane więc konkurencja spora xD no ale i tak już tam nie pracuje

1

@Kgorecki2500 zawsze tak gadają.

0

@Kgorecki2500 A jak pogodzisz pracę ze studiami btw.?

2

@LAMC_10 Patrząc na to, że w sumie to ja od czwartku mam wolne już (poza egzaminem w lipcu) to chyba nie będzie z tym większego problemu :P

I też im tak powiedziałem, że najrozsądniej będzie rozważać pracę wakacyjną z opcjonalnym przedłużeniem jak poznam nowy plan ale bez problemu te 3 dni w tyg. bym znalazł.

1

@Kgorecki2500 Super. Najtrudniejsze są pierwsze kroki potem będzie zdecydowanie łatwiej.

1

@Kgorecki2500 bedzie dobrze trzymam kciuki.

0

@VamoSBarca88 Minus taki, że oni tam chcą żeby sobie obuwie we własnym zakresie załatwić xD (czarne z czarną podeszwą)

1

@Kgorecki2500 naprawdę? Co to za firma ze ich nie stać na obuwie dla pracowników.

0

@VamoSBarca88 Taka właśnie xD Ale pewna poszlaką może być fakt, że firmę zakładali Izraelici xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?