La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1730 Culés

0

Co do służby zdrowia na jedno dobrym pomysłem by było dołożenie miejsc na studiach dla przyszłych lekarzy, bo skoro nasz rynek cierpi na niedobór przez co trzeba bardzo dużo płacić lekarzom, to naturalne jest, że trzeba zwiększyć podaż tychże lekarzy. Może i były już takie pomysły, ale z pewnością lobby lekarskie by tego nie poparło, bo to by mogło obniżyć ich wartość na rynku pracy.

2

@Matheu12 i cie @Kessie będzie leczył

0

@Matheu12 absolutnie nie. Już powstają medyczne uczelnie z dupy. Nie jest problem z ilością szkolonych studentów tylko z dostępnością specjalizacji i rezydentury bo na daną specjalizacje w danym województwie jest kilka miejsc na rok. Np. 2 miejsca

0

@barteq Albo 0 xd. W ogóle to, ze brakuje lekarzy rozumianych jako osób z prawem wykonywania zawodu to jest największe kłamstwo jakie istnieje dotyczące służby zdrowia. Lekarzy jest bardzo dużo, a będzie jeszcze więcej i nie będzie co z tymi ludźmi zrobić bo miejsca na specjalizacje jak nie było tak nadal nie ma.

0

@Karzel dokladnie tak:D tworza gownouczelnie z peudokierunkiem lekarskim a ilosc miejsc specjalizacji pozostaje bez zmian :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?