- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 967 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
169
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 967 Culés
16
Ledwo człowiek jeden krok zrobi i już się z niego leje, prognozy są kompletnie nieprzewidywalne - wychodzisz w pełnym słońcu, wracasz w burzy, do mieszkania nawala Ci milion różnego rodzaju irytujących owadów, na dworze niektórzy drą jape jak dostaną 30 stopniami prosto w jape, bo im coś nagle odp***ala, ale i tak najgorsza jest ta temperatura.
Nie ufam ludziom lubiącym taką pogodę. Trzeba być chory, by lubić temperatury powyżej 30 stopni i taki zaduch.
1
@macio_944
Panie, w Gliwicach pokazuje, że w zasadzie od sześciu godzin powinno padać i nadal nie spadło nic.
5
@macio_944 Trzy dni takich temperatur i ja już mam dość. Jak się siedzi w domu i nie rusza to jeszcze spoko bo się wykąpiesz a weź gdzieś wyjdź, z wiadrem wody zaraz będę popylać xD
4
@NeroTFP1 No u mnie pokazało, że żadnego deszczu, a zaczęło przez 3 minuty lać tak, że w sumie już nie wiedziałem, czy to pot, czy deszcz, bo oczywiście to nic nie dało - nadal nie ma czym oddychać.
4
@macio_944 Pogoda nie do życia;
2
@macio_944 u mnie 40 odczuwalne czuje się jak bym była w piekarniku XDD
2
@martusiaaaa To jest dramat. W przeciągu 2 tygodni kupuję przenośną klimatyzację, bo się nie da.
1
@macio_944 Skoro jest przeciąg i to tyle czasu, to po co Ci klimatyzacja?
1
@macio_944 u mnie w domu mamy ale uwaga nie działa także git XD
1
@martusiaaaa Też tak kiedyś mieliśmy, ze 2 lata temu jak wynajmowaliśmy mieszkanie, gdzie była klima i działała styczeń - maj, maj - wrzesień nie działała mimo różnych napraw, aż w końcu pod koniec września przyszedł jakiś gość, w końcu dobrze naprawił i zaczęła działać od października :v
Najgorsze lato pod tym względem. A jeszcze w tamtym mieszkaniu przewiew był zerowy, bo okna były wszystkie po jednej stronie.
1
@macio_944 albo mamy sąsiada który włącza Klimę w nocy z rura na sypialnie moich rodziców także nie da się spać bo strasznie głośno jest
na szczęście lato jest 2 miesiące a nie 10