- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1638 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1638 Culés
18
Pamiętam jak po przegranej Argentyny z Francją na MŚ 2018 komentatorzy mówili, że kończy się pewna era, bo to pewnie był ostatni mundial Messiego. W sumie na wszystkich mundialach strzelił wtedy tylko 6 goli i nikt nawet nie stawiał go w gronie piłkarzy, którzy mają szansę pobić rekord Klose.
Tymczasem 8 lat później on nie dość że gra dalej, to jeszcze bije rekord goli Mistrzostw Świata.
On nie skończył na mundialu w Rosji. Jego najlepszy czas był dopiero przed nim.
@Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @Faro
3
@Pawlak1992 jeszcze może rekord asyst też pobić
3
@Pawlak1992 w 2010 niestety zabrakło goli bo byłoby jeszcze lepiej
1
@Pawlak1992 problem nie leżał nigdy w Messim, zobacz z kim musiał grać w 2018 i nawet w 2014. Żadnego Enzo ani Mac Allistera nie było, byli za to Biglia, Meza, czy z całym szacunkiem Higuain na przodzie
0
@Murazor tam niestety Maradona nie pomyslal o balansie i gral na zbyt wielu napadziorów
Higuain i Tevez i jeszcze Di Maria i Messi za dwójką Igła - Tevez
1
@Murazor Ten 2010 chyba był najbardziej frustrujący. Do dzisiaj nie ogarniam, co oni myśleli, wybierając Maradonę na trenera. Tak naprawdę zmarnowali szansę na potencjalnie najlepszy turniej Messiego.
@Pawlak1992 Już sam jego udział imponuje, ale też to, że on w 2026 jest wciąż głównym napędem/mózgiem w akacjach Argentyny. Nie przyjechał za nazwisko, ale wciąż jako pełnoprawny lider. Co by nie powiedzieć, bardzo ładnie się "zestarzał", a głosy w tamtym czasie o jego przyszłości były przecież różne.
0
@Gibbon_FCB Messi miał zawsze świetnych zawodników do pomocy. Tam problemem był brak klasowego trenera.
0
@Murazor W 2018 też niewiele strzelił, bo tylko jeden. Gdyby tam trafił kilka bramek, to teraz miałby ponad 20 i rekord trzymałby przez wiele lat, a tak to pewnie Mbappe go wyprzedzi w przyszłych mundialach.
1
@mekston tak tu zgoda, ale bardziej chodziło mi to jakie miał sytuację, w jakim był gazie oraz jakim był piłkarzem. Przecież po mundialu grając z Hiszpanią przeszedł w dryblingu kilku ich graczy.
@Pawlak1992 tak tylko w 2018 ta reprezentacja była tragiczna. Ja doskonale pamiętam jak podczas któregoś Copa robiono kompilacje ich faili
0
@Murazor mial w fazie grupowej, chociaz to wiecej bylo strzalow zza 16,
I bramkarze wyciagali