La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1422 Culés

7

Fanboje Ronaldo to jest inny wymiar gęstości xD Paczul miał rację, że to najgorsi z najgorszych fanatyków do dyskusji.
Chłop wziął pod uwagę mniej meczów niż Messi ma Złotych Piłek i na podstawie tego wyśmiał stwierdzenie, że Leo jest najlepszym zawodnikiem w historii tego sportu.

3

@Jakchcesz ale fanboje Messiego nie są lepsi. Ciągle rozpoczynają, prowokują dyskusję której nie ma.

3

@Jakchcesz plus co ciekawe nawet w tym byl tak glupi ze zapomnial ze pilkarz moze zagrac dobry mecz kiedy nie wszyscy dowożą -
Messi zarówno w meczu z Juve przegranym 0-3 na wyjezdzie i Live 0-4 byl naszym najlepszym graczem

Z Juve 2 setki wykreowal i wynik 2-3, 1-3 z bramkami na wyjezdzie bylby duzo

Z Liverpoolem ze 3-4 swietne okazje dla Coutinho, Alby i Suareza zrobił

Czyli z tych 5 redukujemy do 3 ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?