La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 762 Culés

3

Nie widzę tego ale powodzenia Grecki Freeku


1

@Encore Wiadomo że Giannis gwiazda, ale mega słabo wygląda ten deal.

0

@takisobiektos Giannis+Bam (obaj mają słaby rzut albo wgl nie rzucają)bez elitarnego rozgrywającego.

0

@Encore Do tego prawie całkowite pozbycie się ławki.

1

@takisobiektos Dużo bardziej widziałem go w Bostonie u boku Tatuma a tak to wydaje mi się że zmarnuje następne lata i będzie max pólfinał konferencji

1

@Encore Riley musi podziałać cuda jeszcze w to lato jeśli chce by to jakkolwiek wyglądało. Zero ławki, zero spacingu, zero rozegrania+corasz straszy i podatny na kontuzje Giannis. Na ten moment (gdyby teraz się sezon zaczynał) to na moje to głowny kandydat to rozczarowania sezonu i nawet poza Play in bo Giannis kontuzja na 30spotkań i bye bye

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?