La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 762 Culés

5

Pożałujemy nieskorzystania z tych 30 milionów za Rashforda. Jest to żadna cena za bardzo wartościowego zmiennika.

0

@Gibbon_FCB praktycznie za tyle samo kupiliśmy kogoś innego w jego miejsce więc trzeba trzymać kciuki, że Hansi i zarząd wiedzą co robią

4

@Gibbon_FCB i dalej narzekanie o Rashforda, widzę że lepiej wiecie od Flicka kogo chce mieć w kadrze

1

@BORO_12 a to co, Flick jest nieomylny ze jego nie można krytykowac?

1

@FCB24 a dobra to mamy mu kupic zawodnika którego nie chce bo kibicom sie podoba

0

@BORO_12 dobrze odpowiedziałes na pytanie :) ok, zero krytyki wobec Flicka, przecież 2xLM wygraliśmy z nim, nie omylny jest.

0

@FCB24 czyli uważasz że mamy mu kupowac zawodników których nie chce i wtedy wygramy LM?

0

@BORO_12 uważam ze za 30mln piłkarz z takimi statystykami jak Rashford w 2026 to był mus kupno.

0

@FCB24 no tak oddawały te statystyki że Flick czesto wolał rzucić na LS pomocnika byle nie Rashforda. Gość kompletnie nie pasuje do systemu który stosuje trener i nieważne że robi liczby bo przez jego obecność na boisku zespół gra gorzej i traci więcej bramek. To nie fifa. Jak zawodnik nie pasuje do systemu trenera to oczywiste że nie zostaje.
Btw roczny koszt utrzymania Gordona (pensja + roczna amortyzacja) wynosi niewiele więcej niż to co poszłoby na Rashforda

0

@BORO_12 ok, a porownaales statystki Gordona i Rashorda? Przecież Gordon na tle Rashforda w skali całej kariery wygląda jak Ferran przy Lewandowskim

0

@FCB24 a porównałeś statystyki pressingu, zaangażowanie z bronienie drużynowe, grę bez piłki czy umiejętność odnajdywania wolnych przestrzeni? Czy weszłeś na sofascore, zobaczyłeś że Rashford ma więcej g/a i się zastanawiasz czemu Gordon za 70mln miał wieksze branie na rynku niż Rashford za 30mln?

0

@BORO_12 ok, weźmy do ataku Gordona, Ferrana, Juliana i Raphinhe i elo. Każdy z nich pressuje i każdy ma beznadziejną skuteczność. Przekonałes. Może to dziwne ale oczekuje by w pierwszej kolejności napastnik dawał gole/asysty a potem błyszczał w pressingu a nie na odwrót. Bo za kogoś kto pressuje a ma 5goli+asyst to ja podziękuję

0

@FCB24 w naszym systemie i systemie innych topowych druzyn jak Bayern czy PSG każdy ma bronić i pressować a taki Rashford ma w to kompletnie wywalone i nieważne że robi g/a bo to nie taka ilość która pokryje problemy które powoduje swoja obecnością na boisku. Atak to pierwsza linia obrony i kiedy ona padnie to przeciwnik dochodzi do większej ilości sytuacji.
Btw każdy z wymienionych ma wiecej bramek w tym sezonie a Rashford dobra skutecznością sie nie wyróżnia, do tego każdy z nich poza bramkami pracuje dla zespołu a Rashford nie.
Tobie sie to moze nie podobać ale dyrekcja ma to gdzieś, zespół ma działać a nie pasować osobom nie mającym pojecia jak działa dzisiejsza piłka

0

@BORO_12 dyrekcja mówi że obrona nie wymaga wzmocnień więc widać ile ich słowa są warte xd a czy w przeliczeniu na czas minut każdy z nich ma więcej więcej bramek?
Jak już tak chcesz iść w te gole/asysty to czy w PSG czy Bayernie któryś ma ich tak mało co Grodno?

0

@FCB24 każdy z wymienionych strzela więcej w przeliczeniu na minuty a liczby Gordona czy Alvareza naturalnie wzrośną po przejściu do owiele bardziej ofensywnego zespołu.
I to czy kupimy obrońcę sie okaże po zakupie napastnika czy będzie kasa. To że obrona potrzebuje wzmocnienia wie każdy ale czy będzie kasa to druga sprawa.
Nie rozumiem drugiego pytania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?