La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1808 Culés

18

A u mnie pojawił się maleńki uśmiech, że Cristiano Ronaldo ma swoją chwilę na tym mundialu i strzelił. Jego kariera jest wybitna, a lepszą miał tylko Messi. Przecież te jego gole i tak niczego nie zmieniają w debacie, a jeżeli mają mu dać jakąś radochę? Niech strzela. Swoją drogą, jest w tym wszystkim coś symbolicznego, że 41-letni zawodnik, który w wielu sytuacjach już nie może i nie domaga, jednak strzela. I nie ma znaczenia, że to Uzbekistan.

Natomiast przelecenie po komentarzach, które zostały tutaj napisane, nadal zadziwia, że niektórzy wciąż to przeżywają. Część osób ukrywa się za sarkazmem, część za żartami, a u części puszcza nawet agresja.

Nie będę hipokrytą. Też kiedyś taki byłem, ale z tego wyrosłem. Niemniej jest w tym coś niepokojącego, że po tym, co 4 lata temu zrobił Messi i co robi na tym mundialu, u wielu osób gole Cristiano Ronaldo są nadal tak ciężkim przeżyciem.

Życzę Wam pozytywnych emocji, bo tylko takie powinien wyzwalać futbol.

6

@NeroTFP1 czy cristiano ronaldo przez lata zachowywał (i zachowuje) się jak cwel?

Tak.

Czy cieszę się z jego goli?

Nigdy, czekam na jego rychłe odpadnięcie

2

@NeroTFP1 Co do debaty to dla mnie ona zawsze była naciągana, nawet przed mundialem 2022. Nie będę mówił za wszystkich, ale mnie satysfakcjonuje jedynie, gdy jakkolwiek jest temperowane to jego wywalone w kosmos ego. Tylko dlatego szkoda, że strzelił. Po cichu liczyłem, że skończy mundial z czystym kontem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?