- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 906 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 906 Culés
5
Zamiast Kane'a jest tam dzisiaj Alvarez i już widzę te komentarze, że to nie jest zawodnik na Barcelonę, że to żart i upadliśmy, bo kiedyś był Suarez, a nie jakaś popierdółka :D
1
@macio_944 w punkt xDD
3
@macio_944 Kane jednak udowadnia już od ponad 10 lat że jest wybitną jednostką na swojej pozycji
1
@macio_944 nie musi nawet grać w miejsce Kane'a. To nie jest zawodnik na Barcelonę, to żart i upadliśmy, bo kiedyś był Suarez, a nie jakaś popierdółka
1
@Gibbon_FCB Czekałem na taki komentarz, ale myślałem, że ktoś wyżej wrzuci w osobnej dyskusji :v
@Encore Jasna i dla mnie logiczna sprawa, ale jestem przekonany, że gdybyśmy się tak starali o Kane'a, to byłyby komentarze, że to już nie ten sam zawodnik, że stary, że gra dzisiaj beznadziejnie i ogólnie pesymizm, fatalizm etc. Już to wiele razy przerabialiśmy :)
0
@macio_944 Gorzej jak Atletico się nie ugnie i Barcelona zostanie bez Alvareza i Kane'a z samym Ferranem xD
0
@Pawel13sz Myślę, że w takim wypadku lecimy po Pedro lub Kroupiego. Nie przez przypadek były ploty o kontaktach z ich agentami, z samymi zawodnikami etc. Tym razem ufam, że Szwagry przygotowały sobie plan B, C, D etc.
Przy czym uważam, że jeden z tych planów zakłada próbowanie Gordona na "9", ale oby to był plan X i nigdy się nie wydarzył.
1
@macio_944 Maciek to rambla jest czyli jestes tak dobry jak twój ostatni mecz
1
@Encore No tak Enkor, cały czas mam naiwną nadzieję, że niektórzy zmądrzeją, ale chyba już w końcu muszę dać sobie z tym spokój i coraz bardziej odpuszczać... Dobrze, że chociaż Bruno zagrał dobry ostatni mecz.
1
@macio_944 Bruno ma ten atut że na 20 meczy gra 18 dobrych więc hejterzy zazwyczaj w jaskiniach