- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 794 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 794 Culés
4
Całe szczęście, że miałem przyjemność oglądać futbol od roku 2004 i trochę tych kozaków człowiek widział. Bo teraz to już tylko gorzej z poziomem. Jako dzieciak Euro 2004 potrafiło mnie rozkochać w futbolu czy mundial 2026 może zaoferować dzieciaki ? Nie sądzę.
2
@bartekvisca
Mam takie samo zdanie.
1
@bartekvisca a moim zdaniem jesteś po prostu już stary i romantyzujesz przeszłość jak każdy stary. A futbol to futbol i dzieciaki na pewno znajdą w nim coś co je rozkocha obecnie.
Poza tym obecnie jesteśmy na etapie grup i meczy Anglia Ghana. Poczeka może na ćwierćfinały i wzywż, bo to zazwyczaj są mecze, które niosą dawkę emocjonalna i wyższy poziom i tam się człowiek rozkochuje
0
@bartekvisca To prawda, ale myślę, że spore znaczenie ma to że obecnie piłkarze grają 2x tyle meczów. Przez to kalkulują siłami, oszczędzają się i cierpi na tym widowisko.
1
@Traba727 pewnie masz trochę racji ale zobacz ilu było wielkich piłkarzy w topowych klubach
0
@bartekvisca Akurat na tym mundialu zawodnicy ofensywni błyszczą i jest ciekawie.
1
@bartekvisca zgadzam się mam 14 lat i jak oglądam mecze Messiego na tym mundialu to żałuję że się nie urodziłem jakieś 12 lat wcześniej aby móc oglądać go w Barcy. Już nawet nie wspominając jak bardzo ubolewam nad tym ze nie moglem ogladac Barcy Pepa. Pierwszym turniejem ktory swiadomie obejrzalem to mundial w Katarze a pilke klubową zacząłem oglądać od sezonu 2024/25. Ostatnio oglądałem powtórki finałow ligi mistrzow z 2009 i 2011 i po prostu bylem w szoku jaka to jest różnica miedzy pilka 15-20 lat temu a teraz i jestem w pelni swiadomy ze oglądam o wiele gorsza pilke niz wiekszosc z was tutaj jak byliscie w moim wieku.