- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Marcelinho99
2
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
ferdas_rawa
3
@Bykunn "Art. 240. [Karalne niezawiadomienie o przestępstwie]§ 1. Kto, mając wiarygodną... » Czytaj dalej
73 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
0
Czytam właśnie wszystkie posty odnośnie upalnego weekendu i jak sobie pomyślę, że będę siedział na studiach na zaliczeniach w klasach, gdzie powietrze stoi w miejscu, to mnie kurwica bierze
0
@Qba2312 A co studiujesz?
0
@Krzyniu Finanse i Rachunkowość w Biznesie na UEP
1
@Qba2312 Oby Ci się studia na coś przydały bo mi moje prawo sie na nic nie przydało
1
@Qba2312 4.07.2022, egzamin z cywila o 18:30, w audytorium maximum ludzi dużo ponad limit, termometr wskazywał 38 stopni w cieniu. Dasz radę!
0
@July_6_BcN ja to miałem z cywila w takim upale, ale 10 lat wcześniej
0
@Krzyniu ustny czy pisemny?
1
@Krzyniu szedłem z motywacją, że dokształcą mnie i pomogą w prowadzeniu własnej firmy. Owszem, trochę nauczyły, ale raczej nic ponad to, gdybym kupił 2/3 porządne książki ekonomiczne. Pozostała część przekazywanej wiedzy na zajęciach jest albo kompletnie nieużyteczna albo przedawniona.
@July_6_BcN dzięki!!
0
@July_6_BcN ustny. Pamiętam, że dostałem 4,5
0
@Qba2312 Ja chyba nie studiowalbym tego gdybym wiedział. Tylko zyl pełnią życia
0
@Krzyniu ja miałam pisemny, część zamknięta i otwarta, 78 punktów do zdobycia, 78 minut na napisanie.
0
@July_6_BcN i przydały się studia?
0
@Krzyniu To prawda, też bym na to nie szedł drugi raz. Aczkolwiek, fakt, że to tylko magisterka, czyli dwa lata i jestem już praktycznie w połowie jeszcze mnie trzyma :D
No i oczywiście władowana w to kasa
1
@Qba2312 W tych czasach wolą kogoś po liceum , kto ma rok doswiadczenia w jakiejś branzy, niż kogoś bez doswiwdczdnia z studiami pod branżę. Smutne to szczególnie jak skończysz studia gdzie musisz się uczyć, ale cóż..
0
@Krzyniu Dokładnie, widzę to po swoich znajomych. Ja przykładowo mam już około 5 lat doświadczenia na etacie + 2 lata własna firma. Studia są uzupełnieniem. Ci co postawili na studia jako pierwsze i często dzienne, mają dzisiaj duży problem z dobrze płatną pracą. Oczywiście pomijam zawody, gdzie studia są konieczne, typu lekarz itd
0
@Qba2312 Akurat medycyna jest o tyle fajna że jak to skończysz musisz dostać pracę :) Polski system edukacji to okłamywanie ludzi
0
@Krzyniu ciężko stwierdzić w tym momencie… Na razie się przydają.