- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 643 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 643 Culés
11
Zdradzony Alvarez.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0
5
@blakkudium Eskalacja.
8
@blakkudium Chryzantemy złociste niech sobie puści
6
@blakkudium Musi czuć się jak żona, której mąż nie chce wkrótce po ślubie puścić do potencjalnego kochanka, który wydał jej się nagle atrakcyjniejszy. Współczuję.
6
@MessiForeverTheBest
"Zdradziłeś klubie mnie, nie spełni się sen mój!
Ale nie odejdę nie, bo kontrakt mam długi w ch...!"
"Obietnice kwieciste w półlitrówce po czystej..."
6
@blakkudium Uwielbiam kiedy ktoś oczekuje od piłkarza wywiązania się z kontraktu który dobrowolnie podpisał, wtedy nagle piłkarz jest największym męczennikiem xD
1
@blakkudium Federacje powinny wprowadzić obowiązkowe widełki na klauzulę ,transfery w celu uniknięcia tych telenowel. W sumie to fifa już działa w tej sprawie.
2
@Adran360 No to masz klauzule 500mln. A kto będzie decydował jakie widełki ma dać klub fifa czy federacja i na jakiej podstawie?
0
@takisobiektos Tym bardziej, że ta klauzula jest prawie zawsze powiązana z wypłatą piłkarza i rekompensuje on sobie jej wysokość. W takim razie kluby powinny domagać się od federacji, żeby opracowały zasady ubezpieczania się piłkarzy, aby w razie długotrwałych albo częstych kontuzji, klub im wtedy nie płacił, bo i za co? To piłkarze mają mieć same przywileje?
1
@takisobiektos https://www.foxsports.com/articles/soccer/fifa-revolutionises-transfer-system-to-introduce-mandatory-release-clauses-and-reduce-fees-following-agreement-with-players-union
0
@Adran360 Dalej tu nie ma nic o tym że klauzule nie mogą wynosić 500mln czy więcej, a takie będą sie pojawiać i to jest pewne;
1
@takisobiektos Już jakaś podstawa normalizacyjna jest i będzie ewoluować.