- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
18
Ależ od wczoraj popłoch na Xie po wywiadzie lekarza w Kanale Zero. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Jestem ciekaw jak szerokie jest finansowanie trolli na social mediach przez partie rządząca, bo niemożliwe żeby tysiące kont miały od razu, na pstryknięcie palcem jedną i te samą narrację w tej sprawie i manipulowały faktami w taki sam sposób. A reakcje np. Trzaskowskiego pokazują, że sprawa szpitala południowego to tylko wierzchołek. Gdyby to był kapiszon, nie byłoby takich ostrych reakcji Arłukowicza, Giertycha, Kierwy i całej machiny medialnej stojącej po stronie wiadomej. Ja na razie sobie to ostrożnie obserwuję co tam jeszcze wybije z szamba...
7
@BorzyKrzys Dobra zmiana hehehe.
7
@kosiarz92 dobra zmiana to był PiS. KO to uśmiechnięta Polska. A Konfa to nowa jakość.
Wszystkie te trzy hasła to jakiś nieśmieszny żart.
2
@Safrani A Razem to "jedyna droga"
3
@BorzyKrzys Tylko, że oni siedzieli cicho jak afera wybuchła na początku. Wszyscy uaktywnili się w tym samym momencie jak poszło info z góry, aby mówili to samo. To jest mafia zarządzana z góry. Morealesy i inni uślinieni razem to wiadomo. Hajsy dostają
1
@Safrani No w sumie fakt moja pomyłka.
2
@Safrani Wszystko się zgadza, to pisuary podczas covidu stworzyły kastę lekarską drenującą służbę zdrowia
5
@Azazel_Pazuzu pis stworzył jedną kastę, platforma drugą kastę i tak to się kręci w tym kraju. Ale żeby nie było, że wierzę iż ktokolwiek inny coś poprawi. Nie, kolejni jak dojdą do władzy stworzą swoją kastę.
I w sumie to nie ma za co winić tych polityków. Działają tak, jak im społeczeństwo pozwala. Jesteśmy coraz głupszym narodem, więc mamy co mamy.
2
@BorzyKrzys cześć z nich siedzi na LR, nie zdziwiłbym się. Mogę nawet podać nicki. Nie no - zartuje nie podam. Sami wiecie.