La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

3

150mln na Alvareza, 80 na Gordona, a gwarancji bramek nadal nie będzie, no cóż.
Dwa ryzykowne transfery do ataku, a obrone "wzmacniamy" wiarą w Balde i Christensena, jeszcze sie okaże, że Cancelo wypuścimy.
No chyba, że szwagry mają na to okienko 300-350mln no to spoko

1

@LukaszFan przydałby sie stoper ktory byłby gamechangerem w grze obronnej. Bez obrony nie da sie wygrac LM I z tą obrona na pewno tego nie zrobimy.

0

@Michael24 jakiś szybki stoper i dwumetrowy napadzior jak kiedyś luuk de Jong. Mogli sorloth a jeszcze kupić od Atleti xd

0

@Michael24 oni chyba wierzą z Flickiem na czele że załatwimy obrone dobrym pressingiem. Częściowo na pewno ale stoper potrzebny tak, czy inaczej.

1

@mmaciass wierzyć mogą a w praktyce mocniejsza druzyna nas dziurawi. PSG umie to wypośrodkować i dlatego królują w LM

0

@Michael24 tak uważam tak samo, pressing to świetna broń ale to nie zwalnia Cie z posiadania dobrze broniacych obrońców.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?