- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1109 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1109 Culés
10
Mnie bulwersuje to ocenianie Gordona po 2 meczach mundialu. To pokazuje, że wielu kibiców nie ma pojęcia o specyfice grania w różnych zespołach, dopasowaniu taktycznym i zamiast dać czas, gorączkuje się idąc w hejt.
Trzeba być roztropnym, poczekać na mecz pierwszej kolejki La liga i dopiero po tym meczu zaatakować krytyką.
12
@Comentateiro Nie czekałbym nawet do końca meczu, maksymalnie 45 minut.
Potem out
3
@Comentateiro Ja zaatakuje już w meczach sparingowych więc spokojnie. Cały czas się upieram że angielskie drewniaki nie są dla nas ale chętnie chciałbym się pomylić w tej kwestii.
Wolałbym wydać 80mln na 3 atakujących z latynoskiego kraju - Juan Sanchezów de Rodriguezów z pokrętłem w nodze i tatuażami, niech jeden wypali.
3
@Comentateiro problem nie dotyczy zawodnika, problem dotyczy kwoty za jaką zawodnik przyszedł do klubu, to jest główny powód. Ludzie będą go oceniać nie na podstawie tego jak grał, ale ile kosztował. Krytyka powinna dotyczyć zarządu, który za 2 zawodników do przodu chce wydać 230 mln. W obronie dalej braki, Cancelo nie wykupiony, Grimaldo z promocji, a byli też inni.
1
@Comentateiro Przestań tu jakieś mądrości wrzucać.
Gordon do grudnia i nie ma o czym rozmawiać.
0
@Comentateiro W końcu się z tobą zgodzę ;)
3
@Comentateiro Zdziwiłbym się, gdyby z wszystkich osób tutaj ułamek promila miało jakieś szersze pojęcie o piłce nożnej . To forum kibicowskie - nie eksperckie. Wymiana opinii i tyle. Oczywiście sam siebie zaliczam do grona totalnych amatorów co po prostu lubi oglądać Barcelonę czy po prostu piłkę nożną. Niemniej bawi mnie, jak niektórzy ekspertami się mianują.