La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1099 Culés

0

Trochę beka, ze pierwsze co wlatują jakies info o specjalnych wersjach GTA, a ceny jak nie bylo tak nie ma xD

1

@marcin62 Pod wpływem emocji wiele osób nie będzie patrzyło na cenę, tylko rzuca się jak zwierzęta na produkt

3

@4drian0 Ja tak mam z Kronikami Myrtany 2.0. Nieważne ile będą kosztować i tak rzucę się jak zwierzę.

0

@marcin62 Cena też będzie specjalna.

0

@4drian0 tak dziala niestety hypetrain, odbiera rozum xd
@Dari0G zdziwiłbym sie gdyby było inaczej

1

@4drian0 A dlaczego miałbym patrzeć na cenę czegoś co chcę sobie kupić? Jaką różnicę zrobi mi to czy zapłacę 350 czy 500?

0

@marcin62 5 odebrałem za free na epicu, 6 też wyczekam, ez

0

@Hosh a one nie były za free???

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Antimadridista_WR O o o o! W końcu ktoś z mózgiem i zdrowym rozsądkiem na miejscu!!!

0

@Maciek069 nie swiruj z ta najlepsza gra w historii, skoro nawet nie bylo premiery.

Jeżeli GTA podniesie cenę, to za tym pojdzie reszta - ot nowy, standard cenowy

1

@4drian0 Jaka to różnica ile faktycznie będzie kosztować i na ile zmieni to Twoje życie jeśli będzie to nie 320zl, a 360 albo 420… Sracie się o tą cenę (a właściwie o te głupie 10/15USD w jedną czy drugą) jak nie wiem o co… Wychodzi najlepsza gra w historii, przy której spędzimy dziesiątki czy setki godzin, ale nie bo Polaki muszą tygodniami debatować nad głupimi 40zł…

0

@marcin62 Podniesie cene bo nie dowozi zwykłej gry tylko produkt premium. Produkty premium kosztują premium. I nie ma to kompletnie znaczenia, że nie było premiery, wszyscy dobrze wiemy jaki potwór wychodzi i że Rockstar dowiezie - zawsze dowozili i teraz dowiozą z przytupem. Mogą i 600 krzyknąć i tak pójdę na premierę i ustawię się w kolejce z innymi „zwierzętami”..

1

@Maciek069 przy ocenie gry i rzucaniu hasłami, ze hur dur najlepsza gra w historii jednak premiera ma znaczenie xD niezależnie ile rockstar dobrych gier wypuścił, nie ocenia sie produktu przed zagraniem.
Ja nie wiem, wam hype totalnie racjonalność zabija

0

@Maciek069 najlepsze jest to, że najgłośniej o cenę krzyczą ci co zapłacą 350zł za jakąś grę na 20h, a jak trzeba zapłacić 450 za grę na ponad tysiąc godzin to nagle źle XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?