- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XD
A teraz niech sie koleś tłumaczy.
5
@Rastafarnianin Jak Stanowski wpakował go na mine? Jeśli koleś ściemniał to sam siebie wpakował na tę minę
Komentarz usunięty
29
@Rastafarnianin a co mial powiedziec bez prawnika? Normalne, ze tak zrobil, nie idziesz i nie pierdolisz do prokuratury co ci do glowy wpadnie, bo cie dojada potem. Na 100% nie ma dowodow, bo skad ma je miec? Naglosnil patologie i tyle, teraz sluzby sa od tego zeby to zweryfikowac.
10
@Rastafarnianin Po prostu oczekuje obecności pełnomocnika
1
@Rhaan Kur. Po co sądy, ciebie mamy. Głupki nie do uczone. Wszystko jasno i klarownie, dożywocie.
9
@Rastafarnianin " Świadek zakomunikował, że nie chce zeznawać bez udziału pełnomocnika." Ty, niemożliwe — ziomek nie chce zeznawać przed prokuratorem bez adwokata. Facepalm, tyle mogę powiedzieć.
Komentarz usunięty
1
@Rhaan to zabrał sie od dupy strony do tego wszystkiego. Poszedl do jednego z największych jesli nie największego kanału internetowego, powiedzial co powiedział i zaskoczony ze po takich zeznaniach dostał wezwanie w trybie pilnym do prokuratury. Adwokata to powinien sobie zorganizować juz przed tą wizyta w kanale 0
8
@Kinginiesta Zabrał się od dupy strony? Poszedł do dyrektora szpitala, poszedł do rady nadzorczej, poszedł do prezydenta miasta ale wiadomo, TO ZA MAŁO. Powinien iść od razu do kolegi pana Kierwińskiego. Oczywistym jest że skoro kolesie z KO zwolnili go dyscyplinarnie za próbę donosu to prukuratura załatwi sprawę!
1
@Rhaan no to zapomnial wtedy jeszcze o adwokacie
3
@Rhaan spoko, wrzuć tych lepszych, Kur. Morawiecki na śniadanie ta twoja aferke zjadał :) bawisz mnie niemiłosiernie wierząc że politycy pozycji nie będą wykorzystywać :) Kur w kolejkach do NFZ będą stać :) bawisz mnie królu grubo.
Jak już tak wierzysz w polityków to wyjasnij dlaczego Bosaczki biorą hajs za biuro poselskie, nie posiadając go tylko skrzynkę pocztowa? Dawaj. A może wiplerek i zondakrypto? A może Mentzen i fundusz rodzinny :) liczy się skala a ta gówno aferka to drobne na jakie ciebie ruchają każdego dnia politycy
2
@tbas daleko szukac nie trzeba, jesli chodzi o specjalnie przywileje, w Lublinie zamykali oddział jak Jarek przyjezdzal na rutynowe badania
4
@tbas tutaj @Rhaan ma sporo racji. Gość skorzystał ze swojego prawa i tyle.
4
@Rhaan dawno tu nie widziałem tak zacietrzewionego konfederaty, bijesz @Roobo na leb i szyję. A to nie lada wyczyn... Gratulacje.
A jakbys chciał mnie od uśmiechniętych czy jakiś silniczków wyzywac to wiedz w że dla mnie wszyscy politycy to hipokryci i oszuści. Czy to Tusk, czy Morawiecki czy Mentzen. Nie ma różnicy. Wszystkich bym z sejmu pogonił.
4
@tbas Mamy to! A PIS a KONFA a a a GÓWNO. Tyle mam do powiedzenia w kwestii tych tekstów. Gdzie są te rozliczenia pisiorów? No przecież wał na wale i teraz miało być odpolitycznienie, nie wyszło prawda? Więc trzeba pisać o Pisie który od 3 lat nie rządzi, Konfa nigdy nie rządziła. Fundusz rodzinny to legalna instytucja którą popierał obecny rząd.
W ogóle co to za komiczne teksty, co to ma do tego co wyczynia KO? Jesteś zwyczajnie obrzydliwy, moralne dno.
@Bobo25 Brawo xD Jestem konfederatą bo mówię o tym że upolityczniona prokuratura nie zajmuje się zbadaniem sprawy tylko próbuje uwalić sygnalistę xD No brawo, nie wiem co w ogóle konfederacja ma do tego, mam ich w dupie jak łamią prawo to niech ich skażą, póki co widzę że rządzi KO i jak widać kolesiostwo, złodziejstwo i upolitycznienie przebija nawet rządy Pisu a poprzeczka wisi wysoko.
Swoją drogą brawo panowie, bierzecie udział w konkursie na silniczka roku? Powiedzcie mi tak szczerze, wam za to płacą czy to tak sami z siebie z miłosci do Giertycha?
3
@Rastafarnianin wiadomo, lepiej żeby ten ordynator siedział cicho na dupie a takie śmietniki jak cała śmietanka KO z Dawidkiem na czele bawili się w najlepsze XD na takich jak wy to splunąć szkoda.
1
@Kinginiesta A skąd wiesz, że sobie nie zorganizował i może teraz wypełnia po prostu taktykę ustaloną z tym adwokatem?
2
@Kondzix Silniczek nawet pewnie nie przeczytał tego co wrzucił :P
2
@Safrani i co Teraz tego? Co to zmienia. Sprawa będzie 100lat, gówno udowodnią, przyjdą nowi zrobią to samo lub więcej. Liczy się całość, a nie liczenie na to że politycy kraść nie będą. Przyjdą nowi, zajeb. I taki rhaan zrobi to, że ko też kradlo. Tyle, pokazałem kilka przykładów, nawet nie mając władzy że jak mogą robią to samo. Tyle.
0
@Rhaan ale się nakręcił...
Że też wam się tak chce za tych polityków "umierać"...
0
@Kinginiesta konfa taka nie będzie
0
@tbas no ja sobie zdaje sprawę, że tak będzie
1
@Safrani jesteś na tyle stary że doskonale pamiętasz nasze wybory na początku 21 wieku, przyjdą nowi będą więcej kraść bo nowi, starych człowiek miał dość i nic się nie zmieniło, tzn jedno się zmieniło, Unia dała nam rozwój i jej trzeb się trzymać czy ja lubimy czy nie.
Tu musimy być. A nie sami w tym położeniu geograficznym jakim jesteśmy
4
@Rastafarnianin przecież bez prawnika to też bym nie gadał w tak istotnej sprawie. Zadadzą ci jakieś pytania z tezą i wpadasz. A to jest poważny temat i facet poruszył rządzących, którzy będą chcieli mu jakąś świnię podłożyć.
0
@maroon no to wspaniała taktyka :)
1
@tbas
Trwa kampania wyborcza. Kandydat na posła spotyka się z wyborcami. W pewnym momencie z sali wstaje starszy, zmęczony życiem facet i pyta:
– Panie kandydacie, ale po co my mamy na pana głosować? Przecież wy wszyscy tylko obiecujecie, a jak dorwiecie się do koryta, to i tak będziecie kraść!
Polityk wzdycha ciężko, poprawia krawat i odpowiada z rozbrajającą szczerością:
– Panie szanowny, ma pan absolutną rację. Nie będę was oszukiwał. Podczas mojej pierwszej kadencji faktycznie kradłem... ale kradłem tylko dla siebie, żeby się dorobić, kupić dom i zabezpieczyć własną przyszłość.
Na sali szum, ale polityk mówi dalej:
– Podczas drugiej kadencji, nie ukrywam, też kradłem... Ale wtedy kradłem już dla rodziny – dla żony, dla dzieci, żeby pokupować im mieszkania, samochody i zapewnić dobry start w życiu.
Ludzie zaczynają głośno buczeć, a polityk ucisza ich gestem dłoni i kończy z uśmiechem:
– Ale teraz, drodzy państwo, startuję na trzecią kadencję! Sam już wszystko mam, rodzina ustawiona na pokolenia, niczego nam więcej nie brakuje. Dlatego obiecuję wam, że teraz w końcu mogę zacząć robić dobrze moim wyborcom!