- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1058 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1058 Culés
4
To teraz Lapcio robi myk i cyk oferta za Viniego xD ;D
0
@Romario87 ale wtedy Vini by nie mógł pokazywać że mamy 15 lig miszczuf
0
@PIWOSZ89
Tych 15 Miszczuf xd jeszcze jak by je wygrał xD po co pokazywać 15 lig miszczuf a tak naprawdę wygrać będą w klubie tylko 2 xD xD
Ale dobra wracając do tematu potem by pokazywał zeby Perezowi i 2 pod rząd obronione tytuły LL xD xD
1
@Romario87 jak ten męczennik do nas przyjdzie to ja przestają oglądać Barcę. Sorry ale nie, są granice. A tak granica jest nieprzekraczalna. Miejsce Vinniego to Real i mam nadzieję, że tam zostanie. Bo idealnie pasuję do tego bałaganu i jedna z przyczyn złej atmosfery w szatni.
2
@ferdas_rawa Ney też był toksyczny… Vini jest lepszy piłkarsko i stabilniejszy pod względem zdrowia fizycznego, ale psychicznie to „wariat”.
0
@ferdas_rawa real Oviedo?
2
@czar007 Vini lepszy piłkarsko? On to może buty czyścić Neymarowi
0
@Terroriser szkoda mi Realu Oviedo, Madryt to jego dom, jego mentalnośc
0
@czar007 ojjj Ney toskyczny? Powiedz co toksycznego zrobił? Był typowym Brazulijczykiem, z nimi zawsze jest jakiś problem, ale Vinni to jest czyste męczęństwo...
0
@Cule1797 Vini jednak w każdym sezonie jest stabilnie TOP10 na świecie. Neymar tylko u nas był prawdziwą gwiazdą w PSG to już urodziny siostry były ważniejsze od LM. Nie dbał o siebie i talent się zmarnował
0
@czar007 Neymar swój prime miał w erze Messiego i Ronaldo, gdyby nie to, to wygrał by nie jedną ZP. Mimo problemów zdrowotnych to i w PSG Neymar był w top 10 na świecie, jego widowiskowość była niesamowita. Jak porównasz staty Viniego i Neya w tym samym wieku, to Neymar zjada Viniego. Jak dla mnie, jedyne w czym Vini jest lepszy, to wygrał więcej Lig Mistrzów
1
@czar007 Neymar w wieku 26 lat miał 480 G/A, Vini ma 240… w reprezentacji Neymar miał już ponad 50 bramek, Vini ma 10, jakby to jest totalnie inny poziom
0
@Cule1797 tylko Vini strzela bramki ważne dla tytułów, a Neymar strzelał więcej bo długo grał w lidze brazylijskiej, francuskiej i w najmocniejszej Barcelonie. Vini w bardzo młodym wieku dołączył do Realu i był powoli wprowadzany do pierwszego składu.