La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1101 Culés

3

Może jestem dziwny ale jakbym kupował teraz to bym brał tą tańszą xD


@macio_944 @KamQiX @Jakchcesz @4drian0 @Filipem @marcin62

0

@Kgorecki2500 Ty masz PC

0

@BojanKriKicz *jakbym kupował* plus na PC też kiedyś wyjdą te dwie wersje ;P

4

@Kgorecki2500 Nigdy w życiu nie kupiłem preordera, nigdy wcześniej nie kupiłem nawet gry na premierę i nigdy dotąd nie zamówiłem droższej edycji niż podstawka jakiejkolwiek innej gry. Tutaj ani przez moment się nie zawahałem. Spodziewałem się takiej ceny za podstawkę, a dostanę edycję Ultimate z fajną zawartością dodatkową.

1

@KamQiX Pomijając, że ta zawartość już wcześniej w grze była tylko ją wycięli to może i faktycznie fajna ta opcja ale żeby za kilka pojazdów plus dwie misje dopłacać 80 zł? No nie wiem :) Ale miłej gierki :D

Mam tylko nadzieję, że Wiedźmin 4 nie zrobi podobnej zagrywki ;P

0

@Kgorecki2500 od lat kupuję World of Warcraft w wersji Epic i do tego od razu pół roku abonamentu więc na gry wywalam prawie 700 zł. Wydać 430 zł jednorazowo wcale nie brzmi tak źle.

1

@Kgorecki2500 Trochę nie rozumiem mówienia, że ta zawartość już była tylko ją wycięli. To by było dla mnie uzasadnione, gdyby wydali grę z tą zawartością na premierę, a potem stwierdzili w jakiejś aktualizacji, że usuną to z gry i będzie to dostępne tylko jak ktoś dokupi uaktualnienie do edycji Ultimate.

Bo skąd wiesz, że tej dodatkowej zawartości od początku nie przygotowywali z myślą o droższej edycji? Może gdyby nie było edycji Ultimate to te rzeczy nigdy nie pojawiłyby się w grze.

0

@KamQiX "Bo skąd wiesz, że tej dodatkowej zawartości od początku nie przygotowywali z myślą o droższej edycji?" - gdyż Take-Two to jest typowe, amerykańskie korpo i ucieleśnienie kapitalizmu :) W przeważającej większości takie rzeczy normalnie się tworzy do gry i na etapie produkcji jakiś menadżer stwierdza, że w sumie to można wrzucić do droższej wersji co by ktoś kupić :) Nikt nie tworzy takiej rzeczy specjalnie dodatkowo.

Moja wiara, że producentom (szczególnie tym z USA) zależy na kliencie jest bardzo, bardzo mała.

0

@Kgorecki2500 Zgodziłbym się z Tobą, gdyby tylko "wycięli" jakąś konkretną funkcjonalność, np. tuningowanie aut albo opcję zmiany ubioru postaci. Tymczasem to czego zabraknie w podstawce to w większości kosmetyka plus jakaś poboczna misja. Nie widzę problemu, żeby to typowe amerykańskie korpo już etapie projektowania gry stwierdziło, że zrobią takie dodatki specjalnie pod wersję Ultimate.

A to, że takie Take-Two czy Rockstar działają aby maksymalizować zyski to mnie nie dziwi. Trudno się spodziewać, żeby jakiekolwiek, a szczególnie duże studio gier, miało oddać choćby 1 dolara dla dobra graczy. Myślę, że wszystkie studia (w tym CD Projekt Red) myślą o tym, żeby zarobić jak najwięcej, a dobro graczy jest tylko skutkiem ubocznym. Jakby mogli to by pewnie z podstawki usunęli pół fabuły i dodali jako DLC, ale to już pewnie zaniżyłoby sprzedaż, więc muszą kalkulować co im się najbardziej opłaca, a co nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?