- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
6
Pamiętacie Orłowskiego dwa miesiące temu Valverde był najlepszym piłkarzem na świecie xd
0
@BojanKriKicz w marcu tak mówił i naprawdę jak ktos oglądał wtedy Valverde i nie ma klapek na oczach to mógł tak stwierdzić
11
@BojanKriKicz gość gdzie łeb wsadzi to konflikt. Ego Madrytu wyjeb. Mu w kosmos. Ale tak się kończy gdy ktoś bezkarnie jest traktowany. Niech się żrą
@FCB24 bo kilka bramek strzelił? Proszę cię, najlepszy na świecie piłkarz? No nie.
3
@FCB24 Nie mam klapek, wyszło mu kilka spotkań i nic więcej. A bardziej to świecił na tle reszty Realu, ale jakbym bardzo chciał, to bym się nie przemóc by powiedzieć, że był w czymś najlepszy.
0
@tbas no jak pomocnik strzela w miesiącu z 10-12 goli ( już nie pamiętam)+ zalicza po prostu super występy to tak, mozna powiedzieć ze w danym miesiącu jest najlpeszy na świecie. Nie mówimy o całym sezonie, pół sezonie czy nawet o kwartale, mówimy o jednym miesiącu gdzie grał kosmicznie
0
@Tasde no to masz klapki jak nie umiesz się przemóc by to stwierdzić za tamten miesiąc
4
@FCB24 od Lutego.4 asysty. 9 bramek.
Fermin 8asyst, 5 bramek.
To co Fermin też otarł się o najlepszego piłkarza świata? Zdecydowanie nie
0
@tbas a podasz statystyki tylko za marzec?
1
@FCB24 a to najlepszym piłkarzem świata się jest po 1 miesiącu?
0
@tbas ok, widze czytanie ze zrozumieniem za ciężkie na te warunki pogodowe :) od początku pisałem ze jeśli mówimy o danym miesiącu to tak, Valverde był najlpeszy na swiecie. Mówimy tylko o marcu, nic więcej