- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1115 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1115 Culés
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :)
https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
4
@Ilka ta i musisz go zjeść w 10 sekund bo inaczej będzie Ci się lał jak sraka w ten upał
1
@Jakchcesz u mnie nie ma z tym problemu :) choć przyznam, że musiałam zjeść szybciej niż zwykle.
13
@Ilka Połowa facetów zaglądających w ten link liczyła na coś innego.
5
@Kengo drugi raz się nie nabiorą :)
9
@Ilka Ładne czerwone paznokcie u stóp. Zazwyczaj za takie zdjecia muszę kogoś przekupić, zastraszyć, oszukać, etc.
3
@Ilka zobacz sobie później na patyczku czy wygrałaś.
3
@Ilka @pt9 paznokcie do ocenki
1
@Ilka No ale te stopy to już mogłaś wyostrzyć, nie ładnie tak sobie pogrywać z La bambą
2
@Kengo Panie Boczek ty erosomanie, Pan tylko o jednym!
2
@Bolton niewyraźna stopa, bo jak już pisałam nie mam ładnych stóp;)
2
@MateS nie wygrałam :(
1
@Ilka Znów o lodach? Szacun.
2
@Mario96w specjalnie niewyraźna jest :)
1
@AssisMoreira lody dla ochłody :) W to upalne popołudnie :)
0
@Ilka Mogę spytać który jesteś rocznik?
0
@Kengo A dla czego połowa?:)
0
@Criss18Barca możesz strzelić :) Powiem czy blisko czy daleko ;)
0
@Ilka Chodziłaś do gimnazjum czy 8 klas podstawówki?
0
@Criss18Barca 8 klas podstawówki :)
0
@Ilka Strzelam 1985
0
@Criss18Barca blisko (18) :)
1
@Bolton fujka ___________
0
@Ilka Szkoda tylko, że roxę też inflacja dopadła
0
@Ilka hmmm pyszny lodzik :)
0
@Ilka Fagata mówi to samo.
0
@Ilka Po pracy to bedzie zimny Guiness. Nauczony doswiadczeniem, bedac on-call w czasie weekendu nie robilem zadnych planów. Jak sie okazalo slusznie bo o 14 po mnie zadzwonili, wlasnie mija 19 a ja nadal w pracy... w drodze z pracy, przy otwartym dachu puszcze sobie to: